Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első mensid mikor volt?

Első mensid mikor volt?

Figyelt kérdés

-hány éves voltál?

-hogy reagáltál?

-milyen helyzetben voltál éppen?

-stb...


2009. szept. 29. 20:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

2007.ápr.16...

erdelyi suliba voltam szoval gondolhatod h élvezet volt:D

és fura volt


14/l

2009. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
11 múltam,kissé meglepett,hogy máris, és éppen suliba indultam amikor észrevettem....
2009. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

2003 05 13 ekkor 13 éves voltam.épp suliszünet volt és otthon gépeztem...először nem is hittem a szememnek,még bugyit is cseréltem,hátha csak valami "baleset"

de aztán rájöttem,és olyan "jaaaajj ne" volt a reakcióm

2009. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon későn jött meg, 16 éves voltam, már mindenki menstruált körülöttem, csak én nem..

Nagyon fájt a hasam, de tudtam h megjött, bár először nagyon meglepődtem, mikor megláttam a bugyimon az árulkodó jelet :) Emlékszem, hétvége volt éppen.

Hétfőn suliba mentem, otthonról hoztam magammal betétet, de túl kicsi volt és képzelhetitek..Az volt a szerencsém, hogy sötét nadrágban voltam. Ráadásul egy tanár kihívott felelni, nem is tudtam koncentrálni, ő meg elkönyvelte, hogy hülye vagyok a matekhoz. Aztán amikor már 9 napja volt meg, és nem akart múlni, nagyon megijedtem, azt hittem valami komoly bajom van:)

2009. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:):D
2009. szept. 29. 20:42
 6/26 anonim ***** válasza:

12 éves voltam, és éppen indultam volna suliba az első tanítási napon hetedikben. Elmentem WC-re és ugyan láttam a dolgot a bugyimban, de valahogy picit megszeppentem így 5 perces fáziskéséssel szóltam anyunak, hogy "valami van a bugyimban" (persze tudtam mi az) és akkor el is lett intézve a dolog (mármint betétügyileg el lettem látva) :)

19/L

2009. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

2009. augusztus 21. Vagyis kb. 1 hónapja. ^^ 15 éves leszek most az ősszel,úgyhogy ideje volt. Éppen a Nagyimnál voltam "utónyaraláson",amikor reggel elmentem wc-re véres lett hátul a wcpapír. Azt hittem a végbelem,úgyhogy kis aggodalom volt bennem. aztán ebéd után elmentem wc-re,és látom hogy egy nagy barna folt van a bugyimon,szóval nem a fenekem vérzett.. xD

Első reakció? Sírva kirohantam a Nagyimhoz(tudtam mi ez,de váratlanul ért,és örültem is:)aki adott Tena betétet. :D Kicsit kényelmetlen volt,de jobb volt azokban a napokban,mint a semmi! :D Hát ennyi a rövid történet. :-)

2009. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
12 éves vagyok. Most Kedd van és nekem Vasárnap a barátnőmék szüretjén jött meg. Én is megszeppentem 1 napig happy voltam most viszont kezdem megszokni.A legrosszabb az hogy meg vagyok hűlve és ez is megmarad az első alkalommal eggyütt.
2009. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
2009.aug.3-án jött meg, és épp betétet próbálgattam és akkor jött meg xd örültem neki mert már vártam, de minek? :D 14/L
2009. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én 12 éves leszek októberben.Várom kicsit,de még ráér(:

2009. okt. 3. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!