Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt az első mensid...

Milyen volt az első mensid szülés után? 17 hónapja szoptatok, most úgy néz ki, hogy megjött. Tegnap óta van, de nagyon kevés (1 tisztasági betéttel elvagyok 1 nap), de élénk piros.

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.az én első menstruációm brutális volt,szó szerint dőlt belőlem a vér,úgy 4 napig kb.nekem elötte nem volt számottevően erős vérzésem,és nem is tartott sokáig tehát ez volt a döbbenet számomra.azóta kezd alakulni,de még mindig több a megszokottnál.
2010. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején nekem 8 napokig volt rendesen,majd 8 nap után pecsételő volt még 2-3 napig.Erősebb volt.Mostanra kezd helyre állni (5 nap)10 hónap után.
2010. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szombaton jött meg először. Szoptatok 11 hónapja. Váratlanul ért,semmi előjele nemvolt,még jó hogy itthol voltam! Elég sok van,bár nekem mindíg sokvolt. Viszont az meglepő hogy nem görcsölök,és a fejem sem fáj ( na nem mintha hiányozna!)
2010. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!