Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen volt az első mensid?

Milyen volt az első mensid?

Figyelt kérdés
Sztorikat írjatok! Kiváncsi vagyok rá:)köszönömm.!
2009. dec. 16. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
77%
Tegnapelőtt hazajöttem, elmentem wc-re, és láttam, hogy véres vagyok...
2009. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
az egyik osztálytársam nem tudta hogy meg fog neki jönni (először) és rámenstruált a székre. nagyon durva volt az osztályfőnök hazaküldte
2009. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát reggel felkeltem,aztán láttam,h tiszta vér a bugyim,anya adott betétet,meg tisztára fel volt turbózva,h ez most mekkora királyság,meg milyen nagylány lettem,én meg legszivesebben káromkodtam volna mérgembe,de aztán végülis nem történt semmi,berkatam a betétet,és mentem suliba,még arra is emléxek,h matek volt az első óra,pedig ennek már 7 éve :)
2009. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Hazamentem suliból és azt láttam, hogy véres a bugyim. Csak pár csepp volt, de teljesen frászt kaptam, hogy valami nagy bajom van:) Tudtam persze mindent, de valahogy későbbre vártam, pedig ötödikes voltam és volt olyan osztálytársam, aki már harmadikban mensizett.
2009. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D :D
2009. dec. 16. 20:53
 6/26 anonim válasza:
100%
Nekem vicces volt. Én is 5.-es voltam és előző este házi készítésű hamburgert ettünk. Beültem a tv elé a fotelba törökülésben és utána láttam hogy a sarkam piros. Letöröltem mert azt hittem hogy ketchup és nyugodtan tv-ztem tovább :D de amikor legközelebb odanéztem megint piros volt. Gondoltam magamban hogy hogy a francba kerül ide ennyi ketchup és utána valahogy nagy nehezen felfogtam hogy a gatyámról jön a piros :) onnantól meg nem volt nehéz rájönni :D
2009. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
4. után, 10,5 évesen. nyaraltam a keresztszüleimnél. láttam, h véres a bugyim, megmutattam a keresztanyámnak. mikor úgy gondoltam, cserélni kell, fogtam, és mindkettőjük orra alá dugtam, h ezzel mit kell csinálni???
2009. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
:D:D tényleg viccesek. köszi, hogy irtatok! :D:D
2009. dec. 16. 21:10
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Az én mensim nem volt annyira vicces.:(


Épp Olaszországba mentünk. Útközben nagyon megfájdult a derekam, gondoltam, az ötórás úttól.Mikor megérkeztünk, ki se pakoltunk, egyből mentünk a medencébe, fürödtünk egy órát. A csúszda sajnos le volt zárva, így azt nem próbálhattuk ki aznap. Este elmentem WC-re, és a vécépapíron kis barnás maszlagot találtam. Azt hittem, elhányom magam (idegességemben). Másnap elmentünk görkorcsolyázni, és mikor visszaértünk, már nagy vörös folt volt az alsóneműmben. Szóltam anyámnak és nővéremnek, és mindketten azt mondták, hogy tamponozzak. Nem sikerült felraknom, ezért mindketten nagyon dühösek voltak rám. Nagyon el voltam keseredve, próbálkoztam, de nem sikerült. Ők meg nem értették, mi van velem, hiszen nekik elsőre felment... Nos, 9 napig nem mehettem vízbe. Mire hazaértünk, elmúlt. :(

Azóta is anyám mondogatja nekem, hogy használjak tampont, mert milyen jó, stb, de nekem tökéletes a betét.


12 éves voltam, mikor először megjött. Most 13 vagyok.

2009. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
na akk neked pont rosszkor jött meg. köszi a választ!
2009. dec. 16. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!