Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyet milyen esetben...

Anyajegyet milyen esetben szedet le az SZTK-s orvos?

Figyelt kérdés
Az enyém nem túl esztétikus, nagyon zavar, pedig nem nagy, de mégis olyan helyen van az arcomon, hogy rontja az összképet, amúgy is van már elég anyajegy az arcomon. Egyébként is úgy vettem észre hogy nőtt (ezt már mondtam az orvosnak), de nem küldött el leszedetni, hanem annyit mondott h vigyázzak rá. Szerintetek ha megkérem akkor elküld leszedetni? Borzasztóan zavar.
2010. máj. 31. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok, ha ez számít.
2010. máj. 31. 20:32
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval nincs pénzem magánrendelésre.
2010. máj. 31. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van fizetve a tbd autómatikusan menj el a bőrgyógyászatra és ott leszedik ,ne a háziorvosodnak mond az egyik ismerősőm nem rég ment el mert a feje tetején volt nem volt nagy nem csüngött szb elmondta hogy zavarja ha leborotválja fejét és látszik 10 perc alatt lekapták neki
2010. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia, a helyedben én elmennék valami jobb bőrgyógyászhoz, és lézerrel szedetném le. nekem a hátamon volt, elmentem bőrgyógyászhoz, kaptam beutalót, de vmi eszméletlen kontár munkával szedték le, hatalmas heg lett a helyén, ami nem fog elmúlni :D bár jobb mint a nagy csúnya anyajegy, de főleg h az arcodon van, inkább fizetnék érte h véletlenül se maradjon vmi csúnya heg a helyén.

amúgy csak egyszerűen mondod h le akarod szedetni, megnézik h le lehet e és leszedik :D legalábbis nálam ez volt.

2010. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem oylan nagy anyajegy amúgy, kb 3-4 mm lehet, és eredetileg lapos volt, de ha most végighúzom rajta az ujjam érzem hogy mintha alatta nőtt volna, és amiatt dudorodik. Mintha valami alulról nyomná. Egyébként nem tudom hova menjek, szerintem másik bőrdoki nincsen. Na mindegy, úgyis el kell mennem megint majd megkérdezem.
2010. máj. 31. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!