Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most találtam meg magamban a...

Most találtam meg magamban a 3hetes tampont. Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 05:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne már..... :D !Ez most komoly???Számomra hihetetlen!Az a tampon a nedvesség hatására (ha megtelik) magától is elkezd kicsúszni a helyéről.Szóval én nem hiszem,hogy 3 hétig bent maradna és te nem veszed észre.Egyébként lehet(ne) bajod tőle,mert elkezdenének olyan baktériumok termelődni,amik komoly fertőzést okoznának.
2011. okt. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

igen komoly..:S nem kezdett el kicsúszni.. :S most kéne megjöjjön valamikor, gondoltam megnézem, hogy meg akar-e jönni már....aztán akkor vettem észre... rendes dögszaga volt :SS PFUJ..

ilyenkor mit kell tenni?

2011. okt. 14. 06:20
 3/21 anonim válasza:
menj el orvoshoz
2011. okt. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordulhat gyulladás, ami a méhedre is ráhúzódhat akár. Nézesd meg magad orvossal.
2011. okt. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De három hétig nem tűnt fel, hogy kilóg egy madzag?! Ez nekem olyan fura.
2011. okt. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Fürdéskor vagy zuhanyzáskor nem akadt a kezedbe a tamponnak a madzagja? Nekem ez teljességgel hihetetlen!
2011. okt. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha 8 óra alatt sem telik meg annyira, hogy könnyen kijöjjön, akkor vagy kisebb tampont használj, vagy betétet. Ha ez igaz, rettenetesen nagy szerencséd van, hogy egyáltalán élsz még! Nagyon figyelj rá, hogy ilyen soha többé ne forduljon elő!!!
2011. okt. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az hagyján de 3 hétig nem jutott eszedbe h hopp bennem maradt egy tampon? :S

Hát...eddig se használtam ezután se fogok.

Mindenképp doki.

2011. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kb 15 éve vagyok tamponhasználó, még soha nem felejtettem bent. El sem tudom képzelni, hogy sikerült...csúnya gyulladást, fertőzést lehet így beszerezni. Irány a doki!
2011. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

se a madzag, se a szag nem tűnt fel??????????


azonnal menj orvoshoz!!!!!!

2011. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!