Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem voltam nőgyógyásznál...

Még nem voltam nőgyógyásznál soha. Nemi életet kb fél éve élek. Nem gáz ha még csak most megyek el dokihoz?

Figyelt kérdés

Igazából szégyenlős vagyok és igazán most tudtam rávenni magam :$ :( és felkészültnek érezni..

Nem fog leszidni a doki, hogy miért nem mentem előbb? Amúgy semmi panaszom nincs, csak rákszűrésre mennék.


2011. okt. 15. 15:12
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
65%

A rákszűrés miatt ne izgulj, ilyen korban az még nemigen fordul elő, pláne ha nem váltogatod a partnereid!


Keress magadnak egy megbizható dokit, akiről van megbizható információ, anya, rokon, barátnő, stb...

Ha nőt választasz, az biztosan kevésbbé kinos, a szégyenérzet miatt...

2011. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagyon szégyenlős vagy miért nem keresel női dokit?
2011. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve, ne izgulj. Viszont a nemi élet elkezdése után évente be kell iktatni egy rákszűrést. (A HPV nemi úton terjed!)Pont időben vagy, ha eddig megoldottátok a védekezést. Ne törődj a letolós válaszokkal, mert nincsen igaza az illetőnek.

Nekem az első pár alkalommal valóban jó volt, hogy női orvoshoz mentem (bár abból sem mindegy kihez:), segített, hogy ne legyen olyan kellemetlen. Egy osztálytársammal mentem, így jobb volt. Egymás után mentünk be:)

Később már nem volt gond a férfi dokikkal sem, de ehhez is kellett egy kis idő. Igazából nagyon sok múlik a doki személyiségén, voltam olyan férfinél, aki annyira laza és jó fej volt, hogy egyáltalán nem volt ciki az egész.

2011. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim válasza:
53%

Szia!

Én egy idősebb férfi nőgyógyászt választottam é sokáig hozzá jártam! Én a nőnél kellemetlenebbűl éreztem volna magam! Mert lehet, hogy ami neki kellemetlen, nekem pont nem az, hanem egy teljesen más dolog, így attól féltem durvább lenne, mint egy férfi, persze lehet ez így hülyeség, de én így láttam jónak, hogy férfit és nem nőt választok! Amúgy én nem is szoknyában mentem, hanem nadrágban, mert arra gondoltam, neki olyan ez, mint a wc-s néninek a wc pucolás, vagy az autó szerelőnek, felnyitni a motorháztetőt! Engem ez az elmélet azóta is nyugtat, ez a munkájuk és kész, jó ha találsz te is ilyen támpontot, mert van olyan része a vizsgálatnak amikor nem árt, ha elengeded magad! A HPV injekciót biztosan felajánlja, amit jó ha beadatsz, azt majd beszéld végig a szüleiddel és azt is elmondja, hogy nem csak az okozhat rkot, tehát mindenképp szükséges utána is évente a rákszűrés! Szerintem is szerencsés, hogy agadtól elmész, szerintem inkább külön dícséret azért, hogy van felelőség tudatod!

Sok sikert és nem lesz gond!!!

2011. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
20%

"Addig jó amig egy nő elhiszi azt, hogy a férfi nőgyógyásznak ő csak egy munkadarab."


Ezt egy férfi nőgyógyász mondta.....

Úgyhogy csak mondogassa sokszor magának az aki nem női dokit vélaszt, végül hátha ő is elhiszi....


(ez nyilván nem a 80 éves 5x szült mamikra vonatkozik.)

2011. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:

azért azon érdemes elgondolkozni, hogy a női nőgyógyik is női dokit választanak!!!

Vajh miért?, ha csak darab - darab lenne a férfinak a punci....

2011. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok-sok bíztató választ és a kedves szavakat! :)

Nagyon kellett ez a megerősítés, mert sokszor hallottam, hogy egy lány/nő miért nem megy el nőgyógyászhoz ha már tud nemi életet élni. Én is, igen, élek nemi életet. De van bennem egy felelősségtudat. Rendszeresen védekezünk óvszerrel... persze tudom, nem véd meg mindentől. Soha nem volt semmi panaszom, amivel rohannom kellett volna dokihoz. Épp ezért most sem szeretném elsietni a dolgot, hogy rohanjak egy nőgyógyászhoz szűrésre. De persze a közeljövőben, hamarosan megyek is! :)

2011. okt. 21. 13:46
 18/59 sine.lacrimna ***** válasza:

hát,én egyszer voltam csak női nőgyógyinál,de soha többet nem.

Annyira lekezelő volt!!!

Egyik ffi nőgyógyászom se volt még a közelében sem annak a hangnemnek.

Egyébként meg teljesen mindegy hogy nő, vagy férfi a doki, mind letették a hippokratészi esküt a betegekért,a gyógyításért!

2011. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
11%

na de nem azért volt lekezelő mert nő volt, ugye?...

vagy a nők ilyenek????...

nem hiszem....

2011. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 sine.lacrimna ***** válasza:

de azért.Azt mondta ne nyafogjak, mert ő pontosan tudja milyen érzés.

Hát kössz.

2011. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!