Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, mióta megvizsgált...

Mit tegyek, mióta megvizsgált a nőgyógyász ha lekerül rólam a bugyim elkezdek remegni?

Figyelt kérdés
Illetve inkább úgy mondanám megkínzott majdnem háromnegyed órát vizsgált mind a két lyukon és nem mondhatom, hogy óvatos volt. A hasamon ott kékülnek az újjai és már aznap este elkezdett görcsölni a hasam mára pedig meg is jött.
2011. okt. 15. 22:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
88%

neharagudj, de 3/4 óra? vagy te túlzol vagy a doki élvezkedett rajta. Jó pár vizsgálaton vagyok már túl, és jópár szülésen de ilyen sokáig vizsgálni???

Panaszlevél!!

Ezért van a remegés is, nem normális amit művelt veled a doki!

2011. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

Sajnálom, én azt mondanám beszélj a háziorvosoddal a dologról. Mond el neki hogyan is zajlott s mi történt utána. Ő tudni fogja helyesen vizsgáltak-e meg, esetleg megnyugtathat vagy mit tegyél a görccsel, foltokkal.


Utána ismerősök közt (anyuka, rokonok, barátnők) kérdezgesd az orvosukról hátha egyikük elég szimpatikusnak tűnne a későbbi kezelésekhez.


(Ez nem idetartozik de mégis! MI A FR.NCÉRT UJJAKAT MUTOGATNAK REKLÁM BLOGBAN EGY ILYEN KÉRDÉS ALATT?! BETEGESEN VÉLETLEN.)

2011. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

Ez volt életem második nőgyógyászati vizsgálata. Sajnos való a vizsgálat hossza és a vadsága is. Mikor hazajöttem égett az egész vizsgált hely és olyan vörös volt mint a főtt rák.


Holnap megyek a betegjogi képviselőhöz. -még mindig megvannak a kék foltok a hasamon-

2011. okt. 17. 22:03
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal betegjogi képviselő!!


és mindenképpen válassz női dokit szerintem..pláne ezek után!!

2011. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
VETESS LÁTLELETET!!!! ANÉLKÜL LE FOGJÁK SZARNI A PANASZOD!!!
2011. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda perverz, barom egy orvos az ilyen!
2011. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
0%
Bocsáss meg, én sem hiszem el, amit írsz. Az a doktor minden nap 100 olyant lát, és pont a tiedre rágott be? Valami nem stimmel ma storidban. Ágyon vizsgált téged a doki, háton fekve, vagy abba a speciálís nőgyógyászati székbe?
2011. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Ágyon vizsgált. Először csak simán fekve, azután ökölbe kellett szorítani a kezem és betenni a forgóm alá. Azt mondta azért mert amúgy nem lát semmit.


Voltam a betegjogi képviselőnél úgyhogy írok a rendelő vezető főorvosának egy panaszlevelet melyben kérem az ügy kivizsgálását. Csatolom mellé a látleletet és a táppénzes papíromat is. Azóta ma tudtam menni suliba.


Erősen fontolgatom, hogy bírósághoz is fordulok a történtek miatt.

2011. okt. 19. 22:19
 29/54 anonim ***** válasza:

Nagyon jól teszed! És szerintem a 2 nővért is seggbe kellene rúgni alaposan!!


Mindemellett, női nőgyógyászt választanék a helyedben, nála nem valószínű hogy ilyesmi megtörténne....

2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
20%
Nők is tudnak durván vizsgálni! Itt nem perverzióról van szó, hanem durvaságról. Nem ugyanaz a kettő jogilag sem!
2011. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!