Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, mióta megvizsgált...

Mit tegyek, mióta megvizsgált a nőgyógyász ha lekerül rólam a bugyim elkezdek remegni?

Figyelt kérdés
Illetve inkább úgy mondanám megkínzott majdnem háromnegyed órát vizsgált mind a két lyukon és nem mondhatom, hogy óvatos volt. A hasamon ott kékülnek az újjai és már aznap este elkezdett görcsölni a hasam mára pedig meg is jött.
2011. okt. 15. 22:30
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj de azért megkérdezném: tkp mit keresett az orvos? Milyen panasszal mentél hozzá? A manduláidat akartad belülről megnézetni? Nem hiszem, hogy az a doki ne látott volna elég pi.nát, vagy te annyira extra lennél. Ez nem lebecsülés, ne haragudj. Írd meg nekünk légyszi, hogy mi lett a vége a dolognak?
2011. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

21:11


Az nem perverzió, ha majd 3/4 órát vizsgálgat??...


Voltál már nőgyógyásznál?...

2011. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%

21:11

Hát talán kisebb az ereje a nőknek, meg azért itt mégiscsak valamiféle perverzióra gyanakodnék....

2011. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom miért csinálta ezt velem. Tisztességesen ráparáztatott a vizsgálatra is, meg a diagnózisa is elképesztő.


A betegirányítónál volt egy kis affér, egy fiatal pár volt előttem megkérdezte a leendő apuka, hogy ki van bent a nőgyógyászaton és amikor megmondták a nevét akkor szépen fogták magukat és elmentek. Most már tudom nekem is azt kellett volna tennem.

2011. okt. 20. 21:52
 35/54 A kérdező kommentje:
Azzal mentem, hogy a menzeszem felborult.
2011. okt. 20. 21:56
 36/54 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék rá, hogy ez ki volt, megírod a doki nevét priviben? Ide ne írd ki, mert az rágalmazás lenne, de nagyon örülnék, ha megírnád. Nem szeretnék hozzá kerülni... Köszi előre is
2011. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
igen, azt biztosan meg lehet írni, hogy melyik városban volt?.....
2011. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
A város Neve: Budapest és az egyik rendelőintézetben történt.
2011. okt. 21. 19:31
 39/54 A kérdező kommentje:

Erősen gondolkodom rajta, hogy nagyobb nyilvánosságot kellene adni az ilyen ügyeknek.


Szeretném megkeresni a doktor korábbi "áldozatait" is.

2011. okt. 21. 19:37
 40/54 anonim ***** válasza:

szia kérdező!

van valami fejlemény? jutottál előbbre?

2011. nov. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!