Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem hormon problémáim...

Azt hiszem hormon problémáim vannak, most fogok nőgyógyászhoz menni, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót és teljesen felborult a ciklusom, ami azóta sem állt be, sőt egyszer 35 egyszer 22 aztán meg 26 napra menstruálok, és ez csak az elmult 3... Elkezdett szőrösödni a hasam és a mellem, igaz nem úgy mint egy hónalj szőrzet, de látványos (barátaimank is mutattam és ők is azt mondják, hogy ezek a pihék tényleg láthatóak és ők sem emlékeznek, hogy ilyen lett volna), ráadásul a mellemen is megjelentek ezek a "pihécskék"és még egy két erősebb szőr! Az arcomon pedig nyár eleje óta rettenetes pattanások jelentek meg az állam környékén és anyakamon, az állam alatt mind a 2 oldalon! Mivel a kamasz kor sikerült egyetlen pattanás nélkül végig élnem, és a kozetikusom szerinte azért, mert egyszerűen nem olyan a bőröm, most ő is csak hüledezik az arcom láttán és ő is a hormon vizsgálatot javasolta, mert azt mondja ezek nem is rendes pattanások, és nagyon tipikus helyeken, csoportokban vannak! Fél éve a nődokim azt mondta a problémáim nem problémák, ezek a jelensége korszakonként változnak, a menstruációmnak pedig idő kell, hogy beálljon! Most másik dogihoz megyek, mert a helyzet nem jobb, hanem rosszabb lett!! Mi lehet a gond? Milyen vizsgálatokra számítsak és mennyi idő mire meg jön az eredményük? Szerintetek is ezek problémák, vagy én reagálom túl a dolgot?
2011. okt. 21. 12:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jobb lett azóta ?
2014. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!