Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak ob minivel lehet kezdeni?...

Csak ob minivel lehet kezdeni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
12 évesen jött meg a mensesem most 14 vagyok és ki szeretném próbálni a tampont. Mindenki azt mondja, hogy ob minivel kezdjem, de csak a nagyobb fajta van itthon. Azzal is kipróbálhatom, vagy inkább ne? Köszi. 14/L
2011. okt. 30. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
kipróbálhatod,de én pl.minivel is csillagokat láttam mikor először próbáltam,annyira fájt.
2011. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kb. 14 évesen próbáltam először tampont (normál méretűt), és nekem egyáltalán nem fájt, nem is értettem, miért mondták, hogy kicsi méretűt érdemes használni fiatal korban. Mondjuk nekem később az első szex se fájt egy kicsit se, úgy tűnik, nekem rugalmasabb a hüvelyem az átlagnál.

21/l

2011. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is normállal próbálkoztam először, és kicsit sem fájt. Figyelj oda, hogy rendesen helyezd fel, és ne legyél teljesen száraz, akkor elvileg nem kéne, hogy hatalmas fájdalmat okozzon. Az tény, hogy valószínűleg kellemetlen lesz.
2011. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen erős a vérzésed. Ha gyenge, akkor inkább valahogy próbálj minit szerezni, de ha erős, akkor nyugodtan próbáld a normált.
2011. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!