Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nyaralás ideje alatt aktuáli...

A nyaralás ideje alatt aktuális a 16 éves lányom vérzése. Melyik a legveszélytelenebb gyógyszer ebben a korban, amivel eltolható a havi vérzés?

Figyelt kérdés
2007. júl. 21. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Fogamzásgátló gyógyszert csak orvos írhat fel, de szerintem nem is lenne érdemes "kikerülni" őt: jó, ha a felírás előtt megvizsgálja a lányodat. Annak alapján fog megfelelő gyógyszert választani neki.
2007. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
96%

Miért kellene eltolni a menstruációt? Azért ez nem életbevágóan fontos. Tamponnal nyugodtan mehet vízbe is, a fájdalmakra meg ott a görcsoldó. Tudom, hogy kellemetlen, de nem hiszem, hogy emiatt be kellene avatkozni a természet rendjébe.

Mindenesetre ilyen jellegű gyógyszerért mindenképpen orvoshoz menjetek.

2007. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer már én is szedtem ilyet,ami kitolja a menses kezdetét,de nem igazán volt tökéletes.Vagy 10 napig kellett szedni,kb.5 nappal előbb mint ahogy megjönne,de közben mindig volt némi "csepegés".Jobban jártam volna ha természetesen bekövetkezik,mert hamarabb túljutottam volna rajta,és maradt volna néhány napom "anélkül"
2007. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyen előtte sok c-vitamint!!!Nem tudom,de nekem ez bejött!:)))
2007. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt felesleges eltologatni, ezt is meg kell tanulni, hogy menstruáció alatt mit lehet csinálni nyaraláskor. Ha még nem használt tampont, próbálja ki az ob minit, azt pont a kezdőknek találták ki, így mehet vízbe is, görcsökre meg ott a Nospa vagy a Meristin. Persze okoz a dolog egy pici kényelmetlenséget, de ezt minden felnőtt nőnek meg kell tanulni.
2007. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%
Igyon sok citromlét,vagy egyen sok citromot.Nekem ez be szokott jönni.
2009. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Istenem mért kell minden kislánynak tampont ajánlgatni??:(((
2011. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért, mi baja lesz a tampontól?
2012. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
milett végül?
2021. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
semmi sztem 9-es
2022. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!