Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nőgyógyászhoz készülsz,...

Ha nőgyógyászhoz készülsz, akkor szoktál alul borotválkozni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, még nem voltam nőgyógyásznál, nem menstruálok, nincs nemi életem. Nem vagyok tisztába ezekkel a dolgokkal és lenne pár kérdésem:


1. Mit csinál ott lenn veled?

2. Nyúlkál?

3. Eleinte nem voltál szégyenlős?

4. Mikor kell először elmenni nőgyógyászhoz?

5. Milyen időközönként mész?

6. Nem csikiz?


Ha van még amit nem kérdeztem, de jó lenne tudnom, kérlek, azt is írd le! Köszönöm.


2011. nov. 4. 18:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18%

Egy nőgyógyász férfi mondta:

"addig jó amig a nők elhiszik, hogy a vizsgálat közben csak egy munkadarabok"

2011. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
25%
Újabb hülyeség a láthatáron.Ami rosszat tesz a hüvelynek az pontosan az INTIM LEMOSÓ, szappantól soha semmi bajod nem lesz. Végülis én csak sajnálni tudom ezeket az embereket.Jöhet a gomba, folyás, vakarózás mert lovagolják a saját igazukat.
2011. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

35N

Szinte teljesen egyetértek veled!


ezt én is hallottam:

"nőgyógyászati konferencikról származó durva kijelentésekről (tisztelt kollégák, ugye tudjuk, hogy mi valojaban egészséges embereket "kezelünk"...)"


Valamint azt is hogy az orvos kollegák nagy része is "alibi" szakmának tekintik a nőgyógyászatot.

A szülésnél is a szülésznő, bába a főszereplő (természetesen az anyuka után..) és nem a nőgyógyász...

2011. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

eredeti kérdésre a válasz: külön nem, nyilván ha "le van nyírva" akkor meg olyan.

egyébként:

1. ez attól függ, mi bajod van. nyilván ha valami fertőzésed van, akkor kenetet vesz, ez lehet egy kicsit kellemetlen, de szerintem nem vészes. vagy felnyúl, hogy "kitapogasson".

2. igen

3. még most is az vagyok

4. szerintem akkor, ha úgy érzed, hogy kell. mondjuk ha valamiben bizonytalan vagy, menstruációs zavaraid vannak, viszket/csíp/fáj stb. esetleg gyógyszert akarsz íratni. én egészségesen tuti nem mászkálnék el, ha nincs rá okom...

5. amikor PCOS-gyanús voltam, akkor a vérvétel-eredményekkel mászkáltam folyton. egyébként akkor, ha "összeszedek" valami jó kis gombát (éljen a strand :S), most meg a gyógyszer miatt kell majd kb. 2-3 havonta.

6. nem :D

amit nem kérdeztél, de tudd: te még csak 14 éves vagy, én 18, és gyereknőgyógyászhoz járok, szerintem neked is oda kell majd (asszem 20 éves korig lehet). itt tudni kell, hogy a szűz lányokat végbélen keresztül vizsgálják, ha nem muszáj a hüvelybe nyúlni. úgyis meg fogja kérdezni, hogy voltál-e már fiúval, ha még nem, akkor nem nyúlkál, ha nem muszáj. kellemetlen érzés, de nem fáj (nekem a hüvelyi vizsgálat néha igen :/) 18/L

2011. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A borotválkozásról csak annyit... én nem tettem meg mire közölte velem h betegségem van amitől ennyire szőrős vagyok. Elküldött vérvételre ahol kiderült hogy semmi bajom.
2014. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!