Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is dagadt vagyok?

Szerintetek is dagadt vagyok?

Figyelt kérdés
Mert szerintem az vagyok..165cm/és 54kg.és 13 éves vagyok
2011. nov. 4. 23:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ne izgulj, majd ha elkezdesz nőni, nyúlni, akkor majd elmegy az a "felesleg" :)
2011. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de akkor is félek..olyan dagadt vagyok mint egy disznó
2011. nov. 5. 00:01
 3/15 bánomisén ***** válasza:

Lehet, hogy szerinted dagadt vagy, de az még nem biztos, hogy úgy is van. Nem kell piszkafának lenni, főleg úgy, hogy ezer százalék, hogy még nőni is fogsz.

Ha ennyire nem vagy elégedett magaddal, sportolj, akkor majd nem lesz energiád butaságokon gondolkodni. És biztos, hogy karcsú is maradsz.

2011. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
sportolok..táncolok heti 4 órám van..elég keményen.:) proóbálok egészségesen étkezni..de még lefogyni sem tudok.:((
2011. nov. 5. 00:10
 5/15 anonim válasza:

Első vagyok :)

Figyu, szerintem 165-nél az az 54 kiló nem sok, ha táncolsz akkor ne izgulj, előbb utóbb meglesz a hatása. A tánc szépen szokta nevelni a testet, általában oda ahová kell. Ráadásul nemsokára elkezdesz erőteljesen nőni, és majd meglátod fogyni fogsz. Úgyhogy NE AGGÓDJ! :)

2011. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bánomisén ***** válasza:
Figyelj, te még növésben vagy, ami annyit jelent, hogy a hízós és a nyúlós szakasz váltakozik. Most biztos a hízósban vagy, majd jön a nyúlós is, és akkor már ugyanennyi kilóhoz több centi fog társulni, te is meg leszel magaddal elégedve. Addig meg türelem és táncolj szorgalmasan :-)
2011. nov. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.<3
2011. nov. 5. 00:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális arány!! Még hogy hízós korszak, hülyék vagytok ti?? Ez egyáltalán nem sok, nyugi!!
2011. nov. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszii de már lehet h több vagyok mint 54 lehet már 56....:O:((
2011. nov. 5. 00:45
 10/15 bánomisén ***** válasza:

Kérdező, mielőtt itt félremagyarázzák tájékozatlan emberek a szavaimat: a hízós szakasz, amikor a súlyod gyarapodik (nem jelenti azt, hogy kövér leszel), a nyúlós meg, amikor a magasságod.

Ha egyszerre nőnél is és gyarapodna a súlyod is hozzá, az úgy megviselné a szervezetet, hogy nem bírná ki, ezért váltakozik ez a két szakasz.

Csak hogy egyértelmű legyen :-)

2011. nov. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!