Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csinálnál házilag hüvelykúpot?

Csinálnál házilag hüvelykúpot?

Figyelt kérdés

nemrég találtam ezt a receptet de kíváncsi vagyok mások véleményére

szerintetek mennyire hatásos?mennyire higénikus?


[link]


2011. jún. 28. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem.Van itt olyan is,aki joghurtos tampont használ.Én nem próbáltam még.
2011. jún. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem merném, pedig jó lenne valami tisztítókúra (csak úgy).
2011. jún. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Basszus, ne a természetes dolgoktól féljetek, hanem a sok műanyag kajától, szeméttől, rákkeltő adalékanyagoktól és a gyógyszerek mellékhatásaitól!
2011. jún. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Azért a hüvelybe feldugdosni ezt-azt nem nevezném "természetesnek", sőt. Cseppet debil dolog.


Nem próbálnám ki, mert ki tudja, milyen bajom lenne belőle.

2011. jún. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
83%

Nem az ilyenektől kell tartani, hanem valóban a kémiailag szintetikus anyagoktól.

Ezek természetes szerek, miért ártanának???

Jómagam a levendulás-teafás keveréket próbáltam, nekem bevált.

Ebben az összetételben semmi olyan nincs, ami egy kicsit is káros lenne. Azt antalvalis szemlélet különben is elítéli a mű dolgokat, a szervezetre káros szereket.

Az ő ítélőképességükben maximálisan meg lehet bízni.

Aki nem hiszi, járjon utána.

2011. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Igen, tettem már többször is...a linket már én is többeknek megadtam.

Aki annyira fél ezektől a természetes dolgoktól, gondolom ők szexelni sem szexelnek, hiszen az is bedugdosás...:)

Egyébként meg csak józan paraszti ésszel meg kell nézni mindennek az összetevőit és tudatosan mérlegelni.

Lefogadom itt sokan csak fogják és leveszik a dm-ben kapható csini kis rózsaszín tusfürdőt, mert olyan cuki és fini az illata. De hányszor fordítjátok meg és olvassátok el az apróbetűt, hogy tulképpen mit is kentek magatokra??? Tudjátok pl. hogy mi az az SLS? Lefogadom sokan nem. Ami nem baj, én se tudtam sokáig. Csak tájékoztatásképpen közlöm, hogy a tusfürdőtök, 99%, hogy tartalmazza. Tehát tulajdonképpen nem tudjátok, hogy mit is használtok.

És az ilyen típusú emberek szokták reflexből rávágni, hogy fúú nem használnék ilyet. Pedig azt se tudja, hogy mi az a természetes összetevő....

Tudatosan kell megválasztani mindazt, amit magatokra kentek.

Akárcsak a hüvelykúpot is.

Attól, hogy még természetes, nem kell elzlárkózni tőle, sőt...!

Én bátran ajánlom az antalvalis receptet, mert garantáltan az van benne, amit te beleraksz. Márpedig gondolom nem raksz bele SLS-t:)

2011. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdőjelezem meg az utolsót abban, hogy igaza van e, mert nem tudom, nem próbáltam, de egyenlőre nem is tervezem a házilag készített hüvelykúpot. Amúgy mire használja az aki joghurtos tampont használ? Én még erről se hallottam.
2011. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A joghurtos tampont a hüvelyflóra visszaállítására szokták alkalmazni. Itt most nem a tejporos mű danone joghurtra kell gondolni, hanem mondjuk egy Zöldfarm joghurtra, amiben nincs tejpor, csak természetes joghurtkultúra. Ami ugye megegyezik a hüvely bacijaival.

Segít visszatelepíteni a jó bacikat, mindenféle szintetikus szer kihagyásával, mint pl. a finomított kőolaj (paraffin).

2011. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló,a huvelyt,ha nincs semmi baja,nem kell ,,csak úgy´´ tisztítgatni,mert ezzel okozol bajt.
2011. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!