Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az abortuszon kívül milyen...

Az abortuszon kívül milyen nőgyógyászati betetgség van, ami egy napos kórházi kezelést igényelhet?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, igazat mondanak e nekem...
2011. nov. 21. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen kisműtét. Miért?
2011. nov. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyi küret, ami nem terhesség miatt van, vagy egy méhszájseb leégetése.
2011. nov. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Akár lehet egy vizsgálat is, ami igöigényesebb.


HA valaki csak egy napra megy be a nögyógyászatra, akkor az esetek nagyonn részeben szó sincs abortuszról ézt csak a rsszindulatú emberek terjesztik.

Másrészt meg neked nem sok közöd van ahhoz, hogy MÁS ember MIÉRT van kórházban, ez NEM rád tartozik.

2011. nov. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb esetben lehet vetélés utáni befejezö mütét is...
2011. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. méhszájseb leégetése, konizáció, rendellenes vérzés miatti, vagy befejezetlen vetélés miatti méhkaparás, szülés után bent marad valami, és emiatt küret, polip eltávolítása a méhnyakról, petevezeték átfúvása és még nyilván sok más is. Ne gyanúsítsd meg az illetőt, sajnos egyik sem egy öröm...
2011. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tőlünk fogod megtudni, hogy igazat mondanak-e neked, de abban biztos lehetsz, hogy nem csak abortusz miatt kell rövidebb kórházi kezelés.

Nekem például most lesz egy szűzhártya átmetszésem, mivel rendellenesen nőtt. Enyhe altatást javasoltak, de éjszakára nem kell bentmaradnom.

Nah most én elhiszem, hogy a szűzhártya műtét hihetetéenül hangozhat, de teljes mértékben igaz, és az én családom, barátaim és a párom nem kételkednek bennem. Jobban tennéd, ha te se vájkálnál így, hanem megbíznál az illetőben, mert egy kórházi kezelés senkinek se kellemes, és elég bunkó dolog ezért abortusszal gyanusítgatni.

Ha meg nem vagy az illetője barátja meg semmije, akkor igazán semmi közöd hozzá, hogy mi van vele.

2011. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretném leszögezni, hogy nem azért írtam az abortuszt, mert azzal gyanúsítom, hanem mert csak arról tudom én, hogy egy-két napos beavatkozás. Pont ezért kérdezem, hogy ezen kívül mi lehet még. Az hogy mihez mi közöm van, arról meg fogalma sincs annak aki ezt írta. Köszönöm.
2011. nov. 22. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!