Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja észrevettem hogy...

Gica04 kérdése:

Pár napja észrevettem hogy kisfiam napjában többször is olyan nagyokat nyel mint akinek folyamatosan hányingere van. Az orvos szerint nincs jelentősége, de mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem száraz esetleg a levegő? Kiszáradhatott a torka, vagy esetleg picit fáj neki. Orvos belenézett a torkába?
2011. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ma 1 hete szedünk Cefzilt mert 1 kicsit piros volt a torka meg a füle. Ma voltunk azt mondta meggyógyult.Születése után elég sokat bukott, de ez abba maradt.Nem lehet összefüggésben?
2011. febr. 25. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak volt egy rossz szokása:direkt nyelte a levegőt,nem lehet hogy ezzel játszik a te picurod most?Csak egy ötlet volt.
2011. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem tudom. Erről hogy szoktattad le? Vagy magától abbahagyta? Mennyi ideig tartott.
2011. febr. 25. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi most olvastam cak hogy kérdeztél.Nem csináltam vele semmit,direkt nem szóltam neki,hogy ne csinálja és el is hagyta.
2011. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra már nem emlészem mennyi idő volt,már rég volt.
2011. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad volt, szerencsére nálunk is megszünt! Köszönöm.
2011. márc. 20. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!