Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet az oka?...

Szerintetek mi lehet az oka? Már harmadik hónapja vérzek folyamatosan, kb 1 hétre múlt el csak.

Figyelt kérdés
A minőség és mennyiség változó... van, mikor barnás, máskor pirosas... Voltam vele orvosnál, elküldött ultrahangra terhesség gyanújával, de kiderült, hogy nincs semmi ilyesmi. Azt mondta, hormonprobléma lehet. Kértem tőle hormonvizsgálatot, de azt mondta felesleges. Kezd az egész az agyamra menni, aggódom is. Van valami ötletetek?
2011. dec. 24. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Lehet benne valami,de holnap elmegyek nőgyógyászhoz,ezeket az idegeskedéseket hogy mikor van mikor nincs már nem bírom,igazad van ha most is elküld hogy nincs terhességre utaló jel,és hogy szedjek vitamint majd elmúlik ,akkor felkeresek egy másik dokit.Köszi szépen a válaszodat .Holnap megírom hogy mi volt.Kicsit tartok ettől de már nem halogathatom tovább.Ennek véget kell vetni ez nem normális dolog. Szegény párommal is egyre feszültebb vagyok,nap közben is meg szex.-terén is.

2012. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

Megjöttem a dokitól,sajnos nem láttunk semmit a hüvelyi uh.-n annyit mondott hogy ha 2 héten belül nem múlik el a pecsételgetés akkor menjek vissza be kell avatkoznia---->ezt mire értette? hogy akar beavatkozni?

Ugye a méhen kívüli terhességet kizárhatjuk ?!

Kérdezte hogy van e vagy volt e hőemelkedésem meg lázam...mondtam neki hogy nemcsak szilveszterkor egy kicsi hőemelkedésem.Most az előbb sírtam és most 37,4 volt=(


szerintetek?

2012. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyógykaparásra gondolt. De szerintem hormonokat kéne néznie előbb. Nem jó csak így gyógykaparást csinálni.
2012. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!