Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz ez a kijelentés?

Igaz ez a kijelentés?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek légyszi hülyének, de nem tudom hogy ez igaz-e.

Egyik ismerősömtől hallottam, hogy a hüvelygomba azzal is legyőzhető, ha nem eszünk cukrot, mert a gomba cukorral táplálkozik.

Ez ugye hogy nem igaz? :O


2012. jan. 7. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
nem igaz.
2012. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van benne igazság. Csak nem ilyen egyszerű, sosem ilyen egyszerű a valódi megoldás.
2012. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:
Azt már hallottam, hogy az agy "tápláléka" a cukor, de hogy a hüvelygombáé is az lenne, még sosem hallottam.
2012. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos,igaz,bár a dolog ennél árnyaltabb egy kicsit.A candida gombáról van szó úgy általában,erre keress rá,hogy candida-diéta.
2012. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még kevés a megelőzéshez. Ne hordj, tangát, műszálas bugyit, szoros nadrágot, nejlonharisnyát, megfelelően tisztítsd a nemi szerved, ne használj rá semmi illatosított cuccot, ne ülj nyilvános wc-re, tampont csak akkor használj, ha nagyon nagyon muszáj. Ezeket tartsd be, és akkor sokkal kisebb esélyed lesz hüvelygombára.
2012. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gombák táptalaja a cukor. Ezért, aki cukorbeteg, az első tünetek egyike lehet a gyakori hüvelygomba. Ha már láttál ilyen kefírgombát, akkor tudod, hogy cukrot kell belerakni, és attól szaporodik. Igazából megelőzni nem lehet, csak tenni az ellen, hogy ne szaporodjon el. Egyél nádcukrot, igaz drága, de az állítólag nem adja meg ezt a táptalajt a gombáknak...
2012. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mona lisa27 válasza:
A kérdezőhöz szolnék!! Az ismerősöd rosszul fejezte ki magát! nem kifejezetten a cukor az ami táplálja a hüvelygombát, hanem összességében az édességek! Ami nem azt jelenti hogy egyáltalán nem ehetsz, hanem mértékkel kell fogyasztani! Ahogy a cukrot is, mivel a hüvelygomba szereti az édességet! Nekem ezt a nőgyógyászom mondta!
2012. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!