Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha 15 évesen még nem...

Baj ha 15 évesen még nem menstruálok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eléggé fejlett vagyok és öt hónap múlva 16 leszek. Egy éve volt az első vérzésem, de akkor is nagyon kevés jött. Azóta semmi. Lehet, hogy vaéami gond van?
2012. jan. 9. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond sincs, de ha nagyon aggódsz keress fel egy tinédzser ambulanciát, vagy egy nőgyógyászt! Nem kell tőlük félni főleg a tiniambulanciától! Csak kérdezgetni fognak stb,,,
2012. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes kivizsgáltatni magad, ez lehet hogy nem normális... Ismerőseink között akadt egy ilyen eset, szomorúan végződött... Ne hagyd a véletlenre a dolgokat :S
2012. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy szomorúan végződött? Mi történt?
2012. jan. 9. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem baj, de tényleg érdemes lenne elmenni dokihoz. Nekem is volt hasonló, akkor nem is csináltak ilyen igazi nőgyógyászati vizsgálatot, csak ultrahanggal megnéztek, megállapították, hogy minden OK, nagyon pici eltérés volt a hormonokban a vérvizsgálatban, de azt mondták, ezért felesleges lenne gyógyszert szednem. Később rendeződött a dolog.
2012. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg Anyukáddal és menjetek el gyermeknőgyógyászhoz vagy nőgyógyászhoz. De legalább a háziorvosodhoz.
2012. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 éves korig kellene megjönnie a menstruációdnak, de azért jobb lenne ha már mostanában orvoshoz mennél.
2012. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem különösebben baj, de ha nem jön meg 16 éves korodig, akkor menj el nőgyógyászhoz!

Nekem egyáltalán nem jött meg 16 éves koromig, anyukám el is vitt dokihoz. Nálam minden rendben volt. Én ebbe a kategóriába tartoztam. Aztán pár hónap múlva megjött magától.

2012. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!