Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 5 éve menstruálok, és...

Kb 5 éve menstruálok, és azóta is nagyon erős a folyásom. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Mindig használok tisztasági betétet, de nem szeretem. Nagyon erős a folyásom, állandóan van, fehér és sokszor csomós, de nincs kellemetlen szaga és nem csíp meg semmi ilyesmi. Nőgyógyászhoz nem merek elmenni, főleg mert anyukámmal sosem beszéltünk ilyesmikről, és nem akarok neki erről szólni.
2012. jan. 9. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nőgyógyászhoz mehetsz anyukád nélkül is, nem kell semmilyen szülői beleegyezés, vagy ilyesmi. lehet, hogy valami fertőzésed van, még ha nem is büdös a folyás. átérzem a helyzeted, nekem is minden nap kell tisztaságit hordanom a folyásom miatt. nekem sajnos oka van annak, hogy folyton van, csak nem tudok rájönni, hogy mi :( legvégső esetben megcsinálom a Candida-diétát, bár már előre utálom... de szinte biztos, hogy gombás bajom van, mert mindig kiújul. most megyek majd nőgyógyászhoz én is. szóval kitartás, ne félj elmenni dokihoz :)
2012. jan. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj egyedül nőgyógyászhoz, de mindenképpen jobb lenne ha elmennél. Elég nagy baj az is, ha egy lány nem mer ilyen dolgokról beszélni az anyukájával, hiszen nincs ebben semmi szégyellni való!
2012. jan. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne ha elmennél mert az unoka tesómnak is erős fehér folyása volt rá hagyta és olyan szinten kimarta neki a puniját hogy meg kellett műteni ...utána gyógyszerrel csillapították,és most már alig van neki

(neki se csípte meg szaga sem volt)

2012. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó komment biztató volt... És tudtok ajánlani nődokit? Pesti vagyok, szóval valahol a környéken :)
2012. jan. 11. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
feltételezem, hogy 20 alatt vagy. én a Péterfyben (VII.ker.) Dikó Mariannt tudom ajánlani, ő gyermeknőgyógyász, nagyon jól végzi a munkáját.
2012. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. jan. 12. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!