Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha egy 16 éves...

Normális, ha egy 16 éves borotválja a nemi szőrzetet? Enyhit a viszketés vagy gyulladás ellen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszketésed vagy gyulladásod van,akkor az orvoshoz menj,és ne borotváld,attól még rosszabb lehet a helyzet!
2009. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ez hogy jön össze...

Azért borotválod, hogy ne viszkessen és elmúljon a gyulladás? Mert az butaság, ha viszket és gyulladt orvoshoz kell menni!

16 évesen már borotválhatod egyébként.

2009. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó rá, mert szellőzik!
2009. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
67%

Szia.

Én nem sokkal azóta borotválom, mióta észbe kaptam, hogy teljesen kifejlődött a nemi szőrzetem.

Egy év kihagyással ugyan, de azt mondhatom, szerintem sokkal higiénikusabb, és kényelmesebb. Amennyiben a kérdésedben arra gondoltál, hogy a borotvált nemi szerv hozzájárul-e a védelemhez, szerintem igen, mivel ahogy az előttem író is írta, jobban szellőzik, és könnyebben tisztán tartható.

Egyetlen hátránya a szőrzet erősödése, nem tudom, elképzelhetően jobb habot, vagy egyéb hosszútávú szőrtelenítést végezni, ami nem jár borotválkozás utáni szúrással.

17/L

2009. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!