Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség 13. hetében bekövetk...

Terhesség 13. hetében bekövetkezett burokrepedést és magzatvíz elfolyását követően összeforrhat a burok, és születhet egészséges baba?

Figyelt kérdés
A repedést követő 4. napon még erős szívhang tapasztalható. Magzatvíz szivárgás, ha van, nem jelentékeny.
2012. jan. 11. 11:22
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Kedves érdeklődők és hasonló cipőben járók! Mivel megígértem, hogy írok, ha lesz valami pozitív esemény, most jelzem, hogy egy komplikációktól mentes terhesség 21. hetében járok, egy örökmozgó kislánnyal a hasamban. Remélem, minden marad ebben a mederben, és akkor Február közepén egy szép befejezése lesz az addigra már kétéves kálváriánknak. Minden hasonló borzalmakat megélt sorstársamnak kitartást és erőt kívánok.
2012. okt. 1. 13:48
 32/34 anonim ***** válasza:
:))) Jaj de örülök Nektek! Írj majd, ha megszületett! :) Nálunk 2 hetes a második poronty, szintén lány (az első is).
2012. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szia most olvastam a történeted. .. :(( hogy vagy (tok) ? Megszületett a babád?
2013. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Kedves èrdeklődők! Mindenkinek, aki hasonló cipőben jàr, üzenem, hogy soha ne adja fel, mert bàrmiből lehet egèszsèges baba. A màsodik kislànyunk szintèn komplikàlt terhessègből született makk egèszsègesen. A hatodik hèttől menzesz-szerű vèrzèssel feküdtem, egy akkora hematóma miatt, mint maga a petezsàk, ràadàsul bele is lógott a petezsàkba, a fele helyet elfoglalva a baba elől. A 10.hètre szűnt csak meg a vèrzès. Utàna a baba nem forďult be, a köldökzsinór meg a nyakàra tekeedett, szóval kivettèk mèg a szülès beindulàsa előtt, mindössze 2,67 kilósan.

Mègis: most itt van velünk, ès hibàtlan. Sőt!

Szóval kitartàst, nekünk 5ből jött össze a kèt gyönyörű kislànyunk. Egy nyolcvanèves vèdőnő ismerősünk azt mondta nekem a minap: " -akkor örüljünk Isten ajàndèkànak,ha màr megkaptuk!" Nehèz betartani, de èrdemes!

2016. szept. 25. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!