Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Teljesen felőröl...

Mit tegyek? Teljesen felőröl ez a betegség!

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szenvedek a visszatérő hüvelygyulladástól,és a candida fertőzéstől (kb 5-6 év).Már több nőgyógyásznál jártam,és minden kezelést kipróbáltam.Ezek miatt kész káosz a szexuális életem.Fájdalmasak az együttlétek,emiatt nincs kedvem már a szexhez.Egy éve elveszettem egy babát is,ami miatt szintén nem élhettem szexuális életet,ugyanis hatalmas volt a lelki teher,sok idő kellett,még fel tudtam dolgozni,és a fizikai regenerálódás sem volt kevés idő,ami szintén kizárta az intim együttléteket.Most szintén Candidám van,pedig 2 hónapja ki ,,lett kezelve'',de most visszatért!Teljesen belefáradtam a különböző kúrákba,és kezelésekbe!A párom kezelte már magát kenőccsel.Valaki tud ajánlani valamit?Kérem a sértő,és poénosnak hitt válaszoktól kíméljenek!
2012. jan. 17. 13:55
1 2
 11/19 anonim válasza:
Örülök hogy neked legalább megtalálták mi okozza.Az injekciót elvileg a körzeti orvos is felirhatja és ott be is adják kb. 10 naponta egyet,.de kell hozzá szakorvosi ajánlás .Nézd meg a weboldalát.kb 10 000 ft körül van.Ma vettem ellen probiotikus tampont csupán 3500 ft ért 12 darabot kiváncsi vagyok hogy elöjönnek e a tüneteim ha elhasználom.
2012. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
A lactofeelt én is használtam 2 dobozzal folyamatosan semmit nem használt.
2012. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utána néztem,igen,durván 10 ezer forint!Nagyon gondolkozom rajta!Holnap megyek egy új orvoshoz,és kikérem a véleményét!Ha azt nézzük,rengeteg pénzt dobtam már ki!Ez a 9-10 ezer forint ahhoz képest semmi lenne,és annyit megér,ha a panaszaim elmúlnak tőle!Sokszor kérdezem magamtól,hogy mit követtem el,hogy így kell szenvednem?:-(
2012. febr. 27. 16:21
 14/19 Lizi 30 válasza:

Nekem is ezek a problémáim,én is nagyon régóta szenvedtem.Megvettem Papp B. János könyvét a candidáról és azt áttanulmányozva teljes életmódot változtattam.Kezdetben nehéz volt ,de már belejöttem.A betegség közepén kiderült,hogy lisztérzékeny vagyok és azzal együtt tartom be a candida kúrát.Sokkal jobban érzem magam.Sokat jártam én is nőgyógyásznál sok kúpot és krémet kipróbáltam, de mindig visszajött.A hüvelygombásodásra ecettel kel egy héten egyszer irrigálni.1 liter langyos vízbe kell tenni 4 evőkanál 10%-os ecetet és ezt kell használni az irrigálóban.Először féltem tőle,de még csípő érzést sem éreztem.Elmúlt azóta a hüvelyi candidám és a szexuális életem is helyrejött.

Nem eszem tojást,gyümölcsök közül a citromot és a grapefruitot eszem,rizsliszttel főzök,ecetet és élesztőt nem használok,nem eszem semmilyen cukor tartalmú dolgot még édesítőszereset sem,csak csirke és pulyka húst fogyasztok.Zöldségek közül nem eszem gombát,sütőtököt,zöldborsót,sárgarépát és kukoricát.

Sok receptet dolgoztam már ki.Teából zsurlót,csalánt és fűzfakérget egy-egy zacskóval kell összekeverni és naponta 2 litert meginni belőle.Forrásban lévő vízbe másfél evőkanálnyit kell tenni a keverékből és 2 órát állni hagyni.Az Antal Vali oldalán is sok minden jót lehet olvasni.

2012. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Lizi 30 válasza:
Kifelejtettem,hogy sok intim mosakodót kipróbáltam és Nekem a Sába illatmentes intim mosakodó vált be.
2012. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szia! azóta hogy vagy? (én is ezzel a problémával küzdök, teljesen meg tudlak érteni)
2012. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm érdeklődésed!Őszintén:Ugyan az minden! :(

Voltam másik orvosnál,és felírt 2 gyógyszert...kiváltottam,de már nem bízok semmiben.

2012. márc. 24. 19:02
 18/19 anonim ***** válasza:

Őszintén együtt érzek veled, én is rengeteget szenvedtem. Ami nekem bejött végül, az a Pevaryl kúp.

De a legtöbb nődoki sajnos csak arra figyel, hogy felírjon valamit, ami kiirtja a bacikat/gombákat, de arra már nem, hogy vissza is állítsa utána a hüvely természetes flóráját, ami hosszú távon megvédi az újabb fertőzésektől. Ezért az (akármilyen) gomba/baktériumölő kúp után pár nappal érdemes olyan kúpot is használni legalább egy hétig, ami tartalmaz tejsavbaktériumot (ami fenntartja a hüvelyflórát)! Kérj gyógyszerésztől tanácsot, hogy melyik az a kúp, ami tejsavbaktériumot tartalmaz. Nekem erre bejött pl. a Gynophilus. Hosszú évekig küszködtem, az én szexuális életem is megsínylette, mire ezt sikerült magamnak kinyomozni. Remélem, neked most már hamar megoldódik a problémád! (Olyanokat már nem is említek, hogy tanga- és műszálas bugyi kerülendő, menstruációkor a lehető leggyakrabban cserélni a betétet+kerülni a tampont, ha csak lehet, szappannal tilos odalent tisztálkodni, sima víz bőven elegendő, felöblögetni pedig végképp szigorúan tilos....) Jobbulást!

2012. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia! Hú már jó sok év eltelt.. mi a helyzet veled? Ugyanezzel küszködök már 4 éve:(
2016. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!