Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha így zajlik le a...

Normális, ha így zajlik le a menstruációm?

Figyelt kérdés
Már egy héttel, mielőtt megjön, kezdek behülyülni, könnyen fel lehet idegesíteni, mindenen kiakadok, depressziós hangulatba esek. Mikor megjön, valamivel enyhül ez az agresszív állapot, de csak akkor múlik el teljesen, mikor a vérzés is. Akkor viszont teljesen én vagyok, nyugodt, kiegyensúlyozott, vidám kedély állapotú. Normális ez a szélsőséges megnyilvánulás a menzesz közeledtével? Mások is szenvednek ettől a problémától? Mitől lehet, mi válthatja ki?
2012. jan. 18. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt van. Nálam is van ilyen :/ És sztem normális...
2012. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mert léteznek olyan emberek is, akiknél ez egyáltalán nem jelentkezik, akkor náluk minden rendben van hormonálisan, nálam meg nem? Ez kicsit aggaszt.
2012. jan. 18. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,rendben vagy! :) Van akinél,más van... Semmi vész!
2012. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem körülbelül 4 éve jött meg, és sosem voltam ilyen. Mindig ugyanolyan vagyok, mint általában. Lehet szerencsés vagyok. Ki tudja :D
2012. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Totál ugyanilyen vagyok. Meg van még valami fura érzésem, ami szintén a mensi végével múlik el. De azt nem tudom leírni.
2012. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!