Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét? Abból...

Tampon vagy betét? Abból milyen fajta, mekkora?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 18:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Persze azt használok csak az volt a táskámban mert suliban jött meg.Amúgy természetes hogy betétet használok.Alwayst.
2012. jan. 24. 19:20
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tampontól rettentően szokott görcsölni a hasam. És engem zavart, hogy nem "látom", mennyire van tele, állandóan szaladgáltam a wc-re, megnézni, nem áztam-e át. És szerintem nem is egészséges, rászívja magát a hüvely nyálkahártyájára, hű, nem esik jól belegondolni sem.

Betétből a Naturella szárnyas nekem bevált. Meg régebben a Carefree-t használtam. Mindkettőből a sima normál méretet, a fantázianevét nem tudom.

(Igazából már 2009 szeptembere óta nem téma nálam a menstruáció, mert terhes lettem, aztán szoptatás miatt egy évig meg sem jött, és most megint terhes vagyok. :))


Az utolsó gyenge napokon tisztasági betétet szoktam betenni, ugyan azt a két márkát használom mint rendes betétből.

2012. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Tampont csak akkor használj, ha nagyon muszáj! Nem tud vele rendesen kitisztulni a hüvely.
2012. jan. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem használj betétet, ha pedig sportolsz tampont. Ha csak a legerősebb vérzéskor és sportoláskor használod bajod nem lesz tőle. Nekem a tampon vált be, mert a márkás betétekkel is mindig melléfolyt minden, főleg éjszaka. tudom, h a tampon nem olyan egészséges, és akinek nincs ilyen állandó melléfolyatós problémája, annak nem is ajánlom.
2012. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%
én probiotikus tampont :)) még egészséges is :) és sosem volt semmi átázás vagy hasonló, 3-4 óránként cserélek, de általában amikor cserélek látom, hogy sűrűbben kéne vagy ritkábban, attól függ hanyadik napon vagyok :) pussz
2012. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor még betétet használj
2012. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!