Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laurina-t szedek. A 2. bogyós...

Laurina-t szedek. A 2. bogyós hetemben vagyok, és akadt egy kis problémám. (többi a kiegészítésben) Valaki, help?

Figyelt kérdés

Szóval most vagyok a piros tablettás szakaszom 5. napjában. A 2. napon sanszos, hogy véletlenül 2 szemet szedtem be. Olvastam a betegtájékoztatót, tudom, hogy lehet hüvelyi vérzés a mellékhatás. Na, ez most be is toppant... De nem tudom, hogy ez még normális (3 nap elteltével), vagy kezdjek el aggódni... Valaki tud segíteni? :S

(A nem orvoshoz fordulás oka, hogy péntek este van és 100 km-re vagyok a dokimtól)


2012. febr. 3. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, bajod nem lesz, a vérzésen ő sem tudna segíteni. Ez ismert mellékhatás.

Probléma akkor van, ha pár hét múlva újra vérzel, úgy, hogy nem vettél be dupla tabit - ekkor tényleg kell a doki, mert akkor nem a tabletta miatt volt.

Szedd tovább az utasítás szerint.

2012. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Nyugi lett. ^^

2012. febr. 3. 20:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaa, a dokitól csak infót akartam, nem megállíttatni... :D

Ha normális, hogy 2-3 nap után jelentkezett ez, akkor biztos nincs más baj. :)

2012. febr. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!