Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lehető legrosszabb döntést...

A lehető legrosszabb döntést hoztam amikor ezt csináltam. Most akkor nagy baj van igaz? Bővebben lent?!

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni Jangee fogamzásgátlót most először. Összevesztem a barátommal egyik nap és idegességembe a maradék 9 szem gyógyszerből 5-6 szemet egyszerre bevettem. Abban az állapotban nem is tudtam mit csinálok. Aztán kibékültünk persze és utána már bántam az egészet, hogy mit tettem magammal. Megkérdeztem egy tanáromat aki azt mondta olyan mintha egy esemény utánit vettem volna be és bármikor keletkezhet erősebb vérzésem. De most pedig nem is kezdtem el szedni illetve folytatni a gyógyszer szedését mert most elakadtam. Anyukámnak el se mondtam mert félek mit fog szólni :( Szerintetek mi legyen? 19/L
2012. febr. 18. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöször is nem tudom, mit akartál volna ezzel az akcióval elérni, mert semmi értelme sincs, de nem ez a lényeg, összeveszés miatt NEM SZEDÜNK be semmilyen gyógyszert.


Másodszor gondolj arra, hogy a védettséged felborult, tehát mindenképpen más módon kell védekeznetek egy ideig.


Harmadszot menk el nögyógyászhoz és vele beszéld meg, hogy mit tegyél, mert neki van a lgeátfogóbb ismerete ilyen téren. Elöfordulhat, hogy pár hónapos szüneet javasol, hogy rendezödjön a hormonrendszered, de az is lehet, hogy másik, megfelelö fogamzásgátlót ad.

2012. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyeség volt már bánom...köszönöm a válaszod :)
2012. febr. 18. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Basszus...

De öngyilkos akartál lenni fogamzásgátlóval, vagy mi a fene???

A tanárodnak amúgy igaza van, olyan mintha eseményutánit vettél volna be. A levelet szedd végig, ne hagyd a közepén már abba. Azt támogatom, hogy ne szedd többet ha ekkora ésszel áldott meg a sors.

2012. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs már a levélből egy szem se szóval nem tudok mit beszedni a következő levelet már nem kezdem el mert nem fogok még többet ártani. El fogok menni a nőgyógyászhoz.
2012. febr. 18. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!