Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a bugyitól van?

Lehetséges, hogy a bugyitól van?

Figyelt kérdés
Hétfőn egy műszálas bugyit vettem fel, majd ma reggelre viszketett a nemi szervem. Anyukám azt mondta lehetséges, hogy attól van. Fiúval még nem voltam. Valaki, valami ltles esetleg valami mástól?
2012. febr. 28. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az volt az első alkalom hogy olyat vettél fel, akkor könnyen lehet az a probléma forrása. Minden esetre én pamut bugyit javaslok. A műszálasok közül is vannak jók, de gyanítom hogy azt a fajtát vehetted fel ami nem szellőzik annyira és valószínű hogy nagyon befülledt és attól viszket neked.
2012. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, bepállik, irritálja. Nem viccből mondják, hogy csaik pamut fehérneműt hordjon az ember. :D

Műszálas bugyit csak pár órára randi miatt vegyél fel, max. Addig oké, ennyitől nem lesz bajod.

Vagy összeszedtél valami fertőzést, ugye azt szex nélkül is lehet azért. Elég akár tangát hordani, ha valaki érzékenyebb rá, és máris szerezhetsz egy e-coli-t.

2012. febr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy strandon voltál nem? A strand a nemi betegségek melegágya. Pl: lepra, pestis, ebola, kankó, tífusz, stb stb. X) És ez nem vicces!
2012. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!