Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg gáz, hogy 21 évesen...

Tényleg gáz, hogy 21 évesen szűz vagyok? Egy nőgyógyász mondta.

Figyelt kérdés
Elmentem egy dokihoz (nem a sajátomhoz), hogy orgazmus után 20-30 percig erős alhasi fájdalmam van. Erre 20 perces monológot tartott arról, hogy milyen dolog már az, hogy én még szűz vagyok, ez okozza az egészet, mert zavar a dolog, az ilyenkorú lányoknak már rég illik nem szűznek lenni, keressek végre egy férfit, blabla. Basszus, 4 éve azon vagyok, de vagy én jövök be valakinek vagy nekem jön be valaki. A kettő együtt még nem jött össze. Őszintén szólva eddig nem zavart, hogy szűz vagyok, de amióta ezeket mondta... Most mennem kéne megint dokihoz, tudom, hogy gyerekes, de állandóan ez a doki jut eszembe, meg hogy biztos a többi is ezt gondolja, mit fognak szólni, stbstb. :D Nyugtassatok már meg légyszi.
2012. márc. 11. 08:56
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nyugiii! :P
2012. márc. 11. 19:11
 32/37 anonim ***** válasza:

# 30


:)))

2012. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, igenis érték a szűzességed, illetve a hozzáálásod a kérdéshez. Gratulálok neked és remélem tényleg sikerül majd az igazival elvesztened!
2012. márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ahoz a lökött orvoshoz ne menj vissza!
2012. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
66%

14:18

Maradjunk annyiban, hogy a tiéd is csak 1 vélemény. Remélem te sem gondolod ezt másképp. Szerintem igenis érték. Sokak szerint érték. Sokak szerint meg 14 évesen el kell veszteni a szüzességet. Így teljes a kép. Arra kérlek, hogy ne próbáld meg a beteg elméd szerint elferdíteni a teret. Még egyszer! A te véleményed a te véleményed, ezt jól jegyezd meg!


Szerintem te inkább kezeltesd magad...

2012. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el azt az idióta "orvost"!

Keress másikat.

2012. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én abban a minutumban felálltam volna és elköszöntem volna a drága "doktor úrtól" (mondjuk az ilyen bárcsak ne orvosnak ment volna), ha bármilyen hasonló utalást tett volna a szüzességemre. Én is most voltam, szűz vagyok és ugyanennyi idős, mint a kérdező és kibuktam ezen a hozzáálláson. Mi a fészkes fene köze van ehhez bárkinek is??? Lehet valaki vallásos, apácának készül, mentális problémái vannak vagy molesztálták kiskorában, vagy csak szimplán ilyen az életfilozófiája? Nem mindenkinek tövényszerű szétb*szva lennie 20 éves korára... Remélem elmentél valaki máshoz, mondjuk én előtte úgy leosztottam volna, hogy azt megemlegette volna és tojok rá, hogy orvos, nekem ilyeneket nem mondjon és ne tegyen megjegyzéseket, mert semmi köze hozzá...
2015. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!