Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg gáz, hogy 21 évesen...

Tényleg gáz, hogy 21 évesen szűz vagyok? Egy nőgyógyász mondta.

Figyelt kérdés
Elmentem egy dokihoz (nem a sajátomhoz), hogy orgazmus után 20-30 percig erős alhasi fájdalmam van. Erre 20 perces monológot tartott arról, hogy milyen dolog már az, hogy én még szűz vagyok, ez okozza az egészet, mert zavar a dolog, az ilyenkorú lányoknak már rég illik nem szűznek lenni, keressek végre egy férfit, blabla. Basszus, 4 éve azon vagyok, de vagy én jövök be valakinek vagy nekem jön be valaki. A kettő együtt még nem jött össze. Őszintén szólva eddig nem zavart, hogy szűz vagyok, de amióta ezeket mondta... Most mennem kéne megint dokihoz, tudom, hogy gyerekes, de állandóan ez a doki jut eszembe, meg hogy biztos a többi is ezt gondolja, mit fognak szólni, stbstb. :D Nyugtassatok már meg légyszi.
2012. márc. 11. 08:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
abortusz*
2012. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

:D

Érdekes, engem is leszólt a nőgyógyász amikor 21 évesen elmentem mert valami bacim volt és kiderült, hogy szűz vagyok. Szó szerint azt mondta, hogy nem kell ám ennyi ideig tartogatni....


Én is mondtam neki, hogy én nem tartogatom, de így alakult! Mit nem lehet ezen érteni?

Lehet h uaz a nőgyógyász volt, vagy ennyi buta nőgyógyász van?

2012. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Nos...én 29 évesen vagyok szűz. És mielőtt jönnének az oltások, hetero vagyok. Csak tudom, hogy ezt az értéket Egyetlen egy valaki kaphatja meg...olyannal pedig még nem találkoztam eddig. Nem én vagyok válogatós, hanem egyértelműen lejött nekem az, hogy az általam megismert férfiak csak arra mentek ki. Tehát akkor is továbbléptek volna, ha odaadom, és így is továbbléptek, hogy nem.


Csak az, ha éppen ilyen kapja, az megalázó lenne...számomra. Ennyi.

2012. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak nem az a feladata, hogy azt ecsetelgesse, hogy hány évesen gáz szűznek lennie, hanem, hogy megvizsgálja a páncienst.


Szerintem nagyon jó, hogy még szűz vagy és nem fekszel le rögtön az első pasival, akit meglátsz. Példát vehetnének rólad a mai 14-16 évesek. És igazából semmi köze ahhoz, hogy miért vagy szűz.

Többször ne menj ehhez a dokihoz és próbáld meg elfelejteni azt, amit mondott.


Végülis, mi a fontos? A családod, a barátok véleménye vagy egy ilyen orvos véleményére adsz inkább?

2012. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá a dokinak, max. abból a szempontból, hogyan vizsgáljon. Ezt meg is mondhatod neki. De inkább menj másikhoz.
2012. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Én 25 évesen vesztettem el a szüzességem. Legyél rá nagyon büszke,hogy még az vagy.:)
2012. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
60%

Szégyelje magát az a tapló! Meg az a másik is akivel a 12. találkozott.


Találkozik végre normális nőkkel is, akkor ez őket zavarja?!


Mindenképpen keress másik orvost, én biztosan női dokit keresnék. Milyen hátránya lehet egy női dokinak? semmi... talán kevésbé bunkó. És még a vetkőzés terpesztés is elviselhetőbb...

2012. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
73%

Bunkó volt a javából! kiváncsi lennék a lányának is ilyen tanácsot adna-e? Bár nem csodálkoznék nagyon....


Válts orvost! És talán a nőgyógyász nő nem is rossz ötlet...

2012. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
96%

Ha nekem egy nőgyógyász ilyet szólt volna, hát én akkor és ott felöltöztem volna, összepakolok, faképnél hagyom, majd panaszt teszek ellene, mert nem rendeltetésszerűen végzi a munkáját, és a betege személyes érzéseit sértegeti. Szerintem ha egy orvos ilyet merészel, akkor muszály keményen fellépni ellene, mert különben azt hiszi, hogy sérthetetlen és mással is ugyanígy bunkózik majd. Az orvosok nem istenek, csak emberek, ők is tudják rosszul végezni a munkájukat, és igenis felelősséggel tartoznak azért, amit mondanak a munkájuk végzése során. Ha engem egy eladó, vagy pincér vagy bárki sérteget minden ok nélkül miközben a munkáltatója és az általa nyújtott szolgáltatásért fizetek, akkor ugyanúgy jelentem a feljebbvalójának, mint ha egy orvos teszi ugyanezt (és igen, sztkás orvosnak is fizetsz, hiszen fizeted a tb-t, tőled kapja a fizetését).

Én is 21 vagyok, és még szűz, sőt barátom is van, de még nem szeretnénk elveszíteni. Két női nőgyógyásznál voltam eddig, és mindkettő tudta ezeket, de egyik se kommentelt semmit erre, hanem az egészségemmel, és a problémámmal foglalkoztak. Mint mondstam, én biztos panaszt tennék egy fent leírt, emberileg tiszteletlen orvos ellen, és másnak is ezt ajánlom.

2012. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Mintha Nagymuttert hallanám, semmi köze hozzá és kikérem magamnak a Szüzek nevében :D


25/F

2012. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!