Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg gáz, hogy 21 évesen...

Tényleg gáz, hogy 21 évesen szűz vagyok? Egy nőgyógyász mondta.

Figyelt kérdés
Elmentem egy dokihoz (nem a sajátomhoz), hogy orgazmus után 20-30 percig erős alhasi fájdalmam van. Erre 20 perces monológot tartott arról, hogy milyen dolog már az, hogy én még szűz vagyok, ez okozza az egészet, mert zavar a dolog, az ilyenkorú lányoknak már rég illik nem szűznek lenni, keressek végre egy férfit, blabla. Basszus, 4 éve azon vagyok, de vagy én jövök be valakinek vagy nekem jön be valaki. A kettő együtt még nem jött össze. Őszintén szólva eddig nem zavart, hogy szűz vagyok, de amióta ezeket mondta... Most mennem kéne megint dokihoz, tudom, hogy gyerekes, de állandóan ez a doki jut eszembe, meg hogy biztos a többi is ezt gondolja, mit fognak szólni, stbstb. :D Nyugtassatok már meg légyszi.
2012. márc. 11. 08:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta volt, rajtad töltötte ki szerintem, hogy aznap felbaszták az agyát.
2012. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Hú, mennyi válasz jött, köszönöm szépen a kedves sorokat! :)


Igazából amikor voltam nála, kijöttem, és még el is röhögtem magam, hogy ekkora egy hülye orvost. Nem foglalkoztam vele, de pár hete, amikor már sejtettem, hogy megint kell mennem dokihoz, rájöttem, hogy mégsem tudtam kiverni a fejemből...

Csak azért mentem hozzá, mert az a doki, akihez egyébként szoktam menni, kint volt külföldön valami féléves továbbképzés-félén vagy nem tudom, hogy micsodán, és még 3 hónap hátra volt belőle. Én meg féltem, hogy nehogy valami gyulladásom legyen vagy valami más.

Egyébként ez a doki olyan 55-60 körüli volt, akihez én járok, ő 40-41 körül van. Mindkettő férfi, de az enyémmel még soha nem volt semmi probléma. Amikor először mentem hozzá, 19 évesen, mert 3 hónapja nem jött már meg, mondtam neki, hogy szűz vagyok, ő meg tök normálisan megkérdezte, hogy szoktam-e tampont használni, mert akkor megpróbál hüvelyen keresztül vizsgálni. Meg végig nagyon jó fej volt, mondta, hogy néha előfordul, hogy igazából menstruálunk, csak a szűzhártyától nem tud ürülni a vér, de nálam nincs erről szó. Szóval tényleg irtó jó fej, mindig mindent elmagyaráz, tök normálisan.

Aztán voltam nála azóta már többször is, ha elfelejtek szólni, hogy szűz vagyok, ő mindig csak diszkréten kérdez rá, még mielőtt levetkőzök, hogy jól emlékszik-e.

Most megint az van, hogy 2 hónapja nem jött meg és kicsit beparáztam, hogy mennem kell hozzá...de akkor elfelejtem a másik a dokit és holnap kérek is időpontot hozzá. :)


Egyébként meg tényleg elveszthettem volna már én is, de nem egyéjszakás kaland akarok lenni. Hosszabb kapcsolatom meg csak 14-16 éves koromban volt, de akkor egyszerűen nem érzetem azt, hogy én készen lennék rá. Normális, türelmes barátom volt, pedig 4 évvel idősebb volt nálam.

A nővérem viszont nem volt ilyen szerencsés, ő 15 évesen elvesztette, mert az ő barátja nem volt ilyen türelmes. Nagyon szerelmes volt a tesóm, de ő sem érezte még azt, hogy kész lenne a dologra. Azóta már eltelt 11 év, de még néha most is elsírja magát miatta...azóta sem nedvesedik normálisan, azt mondta, hogy szörnyű volt, annyira hülye, naiv kis fruska volt, és úgy örül, hogy én nem estem abba a hibába, amibe ő.


Még egyszer köszönöm mindenkinek! :)

2012. márc. 11. 14:16
 23/37 anonim ***** válasza:
77%

Nos...én 29 évesen vagyok szűz. És mielőtt jönnének az oltások, hetero vagyok. Csak tudom, hogy ezt az értéket Egyetlen egy valaki kaphatja meg...olyannal pedig még nem találkoztam eddig. Nem én vagyok válogatós, hanem egyértelműen lejött nekem az, hogy az általam megismert férfiak csak arra mentek ki. Tehát akkor is továbbléptek volna, ha odaadom, és így is továbbléptek, hogy nem.


Bár nem ide tartozik, de nem leszel attól sem jobb, sem szebb, sem pedig "értékesebb" végsősoron, hogy szűz vagy. Ez egy állapot, ami az ember magánügyei közé tartozik (éppúgy mint a szexuális élet) nem pedig "érték".

2012. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
15%

14:18

Maradjunk annyiban, hogy a tiéd is csak 1 vélemény. Remélem te sem gondolod ezt másképp. Szerintem igenis érték. Sokak szerint érték. Sokak szerint meg 14 évesen el kell veszteni a szüzességet. Így teljes a kép. Arra kérlek, hogy ne próbáld meg a beteg elméd szerint elferdíteni a teret. Még egyszer! A te véleményed a te véleményed, ezt jól jegyezd meg!

2012. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
29%

A felettem szóló szépen becsomagolta a véleményét rólad.

"beteg elméd"

2012. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
55%

23!


"Bár nem ide tartozik, de nem leszel attól sem jobb, sem szebb, sem pedig "értékesebb" végsősoron, hogy szűz vagy. Ez egy állapot, ami az ember magánügyei közé tartozik (éppúgy mint a szexuális élet) nem pedig "érték"."


Azért férfiként biztos szívesebben veszed el a szüzességét egy nőnek, mint egy kiélttel (akiben ki tudja, mennyien jártak előtted) lennél. Csak őszintén nézz magadba, ennyi az egész. Ha meg nem számít neked, akkor nem vagy magasabb szinten az állatoknál, amelyek ösztönlények...

2012. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Na, beindultak a hülyék :DD


Ha nem vettétek volna észre, a 23. válaszoló nő, 29 éves, és szűz. Nagyon éretten, józanul gondolkozik, mert nem misztifikálja túl ezt az állapotot, ami semmivel nem teszi őt jobbá vagy szebbé, ill. értékesebbé. Persze nem is ront rajta. Az ember értékét nem ez határozza meg.

2012. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
64%

27!


Te vagy a hülye. Ugyanis a 23. válaszban az első bekezdés egy korábbi válasz idézése olvasható, és az alatt van a 23. válaszadó tényleges válasza...

Vagyis nem a 23. válaszoló a 29 éves nő....

Hoppá!

2012. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

"Hoppá!"


Most elélveztél? örülök, hogy sikerült végre, rád fért már

:DDDDDDDDDDDDDDDd



Igen, tévedtem, a válaszból semmi nem derül ki a válaszadóra nézve.

Ettől függetlenül teljesen igaza van.

2012. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
58%

29!


Te meg szimplán irigy hülye vagy. És itt éled ki a kielégítetlenségedet. Ez is egyértelmű.:D

2012. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!