Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kérdés nőknek szól! Tisztasá...

A kérdés nőknek szól! Tisztasági betétet mindennap hordtok? Milyet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Menstruáció alatt igen, egyébként nem.

Alw.ys.

2012. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Én igen.

Ezt a fajtát: [link]

2012. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Soha nem hordok.

Mensinél pedig csak tampont használok, de azt se kell sokáig.

2012. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 harisnyababee ***** válasza:
Igen, minden nap. Nekem az Allways Platinum a legjobb. Bár sok helyről hallani, h nem jó minden nap hordani, de nem tudom miért. Én nagyon praktikus dolognak tartom, mert felszívja a folyásomat, ha már kellemetlen lecserélem, nem az van, h a bugyim lesz olyan, ami fel sem szívja, és egész nap abban ülök. Mert még mindig lényegesen egyszerűbb a tisztaságit cserélni, mint a bugyit.
2012. márc. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem ajanlom a gomabk gyorsan szaporodnak es huvegygombat kaphatsz tole inkabb pamut bugyit viselj ami szelozik
2012. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 neska válasza:
0%

Nem betétet, normális pamut bugyit (nem madzagot!) kell hordani, naponta (ha kell többször is) tisztát cserélni és rendszeresen mosakodni.

A folyásoddal menj orvoshoz, mert az betegség!

2012. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
81%
én alkalmanként,fekete színűt,mert olyan a bugyim is
2012. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 blackduck válasza:
100%

Én is hordok mindennap. A pamutbugyi alap dolog,de akkor is..kellemetlen lenne,ha arra távozna a folyás.

(Egyébként miért lenne betegség?)

2012. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hell-ikon ***** válasza:
100%

Na azért ennyire nem egyszerű, hogy akinek folyása van az már beteg. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy menjen orvoshoz, mert nyálzik:D


Egy bizonyos határig normális és természetes dolog, ha azonban megváltozik a színe, állaga, kellemetlen szagú és/vagy irritál, akkor van baj.

[link]


Én személyszerint utálok minden féle betétet, úgy érzem magam tőle, mintha be lennék pelenkázva, ráadásul akármilyen hiper-szuper rövid idő után bevág és dörzsöl, szóval kimondhatatlanul utálom. Nem is használom.

2012. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, ha annyira sok a folyás (izgalmi állapot nélkül), hogy zavaró, akkor tényleg meg kell nézetni, hogy normális-e. Lehet normális, de többnyire nem az.

A betét alatt befülled (akármilyen légáteresztőnek reklámozzák), hajlamosít a fertőzésekre. Csak menzesz utolsó napján ajánlott használni. Egyébként azért van a fehérnemű, hogy megvédje a ruhát az ilyenektől. Ez kb. olyan, mintha szőnyeget tennétek a szőnyegre, vagy lábtörlőt a lábtörlőre.

(Nem beszélve arról, hogy a pasid leveszi a bugyidat, és benne van egy ázott, gusztustalan tisztasági betét.)

2012. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!