Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Intim kérdés magamról nőknek:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim kérdés magamról nőknek: Valamilyen okból kihullot a lábamról és a fenekemről a szőr. Szerintetek ne vessem le a gatyót ha arra kerül a sor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem sz-arnék bele a gatyámba..
2011. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 icukadecuki válasza:
forradalmasíthatod az epilálást. védesd le a dolgot, ami miatt ez történt Veled!
2011. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha arra kerül a sor: Nem a budira gondoltam, hanem hogy viszonyulnának a nők?
2011. aug. 22. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihullott, mi a baj? akkor csupasz vagy és az a nőknél előny!
2011. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
jaaaah, hogy te pasi vagy, hát az szivacs :S
2011. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
engem nem zavarna, ha a pasim egy-két helyen csupasz lenne, főleg ha nem is tehet róla :)
2011. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a legutóbbi hozzászólást.
2011. aug. 23. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Persze lehet úgyis fel lehet fogni hogy egy férfi jó, ha szőrös, de szerintem abban is van előny, ha csupasz. Egyébként meg ez csak alig számít ha szeret téged a lány:)
2014. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolsóval egyet érték, ha szeret téged az a valaki aki látja, akkor nem számít neki... amúgy szerintem a lányok nem problémáznak annyit azon hogy a fiú szőrős-e ;)
2016. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!