Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békülnétek ki barátnőtö...

Hogyan békülnétek ki barátnőtökkel? Ez a kérdés nőknek szól

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok,3 éve lesz,hogy nem beszélek a legjobb barátnőmmel,igaz ő haragudott meg rám,de nagyon hiányzik :(

Vannak barátnőim,nem is kevés,de őt már 14 éves korom óta ismerem és mindent tudtunk egymásról.

Voltatok már ilyen helyzetben?


2010. aug. 3. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze voltam, de nem volt sose ilyen hosszú idő :O Max 2-3 hét... Utána kibékültünk.
2010. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak bátran vedd fel vele a kapcsolatot, mit veszhetsz? még h el is szakadtatok egymástól és haragudott rád.. ha nem valami Rettenetes Dolog miatt haragudott rád, nagy az esélye, hogy örül majd neked.


Ha meg Rettenetes Dolog volt... akkor is, mit veszthetsz? Gyerünk, az élet rövid!

2010. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Többször is. Attól függ, min vesztetek össze, amúgy mindent meg lehet beszélni. Bár én könnyen békülős vagyok, de vannak esetek, amikor feleslegesnek tartok bármiféle kontaktot, kísérletet-pl. egyik gyerekkori barátnőmmel lassan 6 éve nem beszélek, mert félreértés miatt olyan szavakkal illetett...
2010. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiányzik irj neki emailt, vagy vedd fel elöször a kapcsolatot neten, ha tudod hol elérhetö, elöször ilyenkor jobb irásba, ugyis megenyhül,, bár nem tudom mért orrolt meg rád!
2010. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem volt Rettenetes Dolog,legalábbis szerintem nem.

Elmondtam egy dolgot róla egy másik barátnőmnek,amit nem kellett volna,de abban az időben fájt nekem,hogy hanyagolt egy barátság végett.Jó,tudom ez nem mentség rá...

2010. aug. 3. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem bunko volt az egyik baratnom, de fel ev utan annyira hianyzott, h en irtam neki!!Nagyon orult es ki is bekultunk.Ne felj probalkozni, legfeljebb tudod, h megtetted es mar nem rajtad mulik.
2010. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha 3 éve nem beszéltetek, bizányára nagyon megharagudhatott rád. De ha igaz barátnőd lett volna, bisztos nem hagyta volna hogy ilyen sok ideig ne beszéljen veled. De persze ha nagyon hiányzik hívd fel, légy vele kedves, mondd neki hogy fussatok össze valahol vagy ilyesmi. Bisztos nem bánná, hiszen sok idő telt már el azóta.
2012. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!