Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szekszárd nőgyógyászat,...

Kinga20x kérdése:

Szekszárd nőgyógyászat, bejelentkezéssel, ill. elég ha csak odatoppanok?

Figyelt kérdés
A szekszárdi korházba a nőgyógyászatra kell-e beutaló, ill időpont. Másrészt 17 éves vagyok, valószínüleg várandós, édesanyámmal nem épp a legjobb a kapcsolatunk, 98%, hogy nem jön el, egyedül is eltudom intézni a dolgokat, vagy feltétlen kell hozzá?
2012. márc. 23. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló és időpont sem, csak lehet hogy várnod kell majd. Legalábbis pár éve, amíg ott laktam, még így működött.

Anyukád jelenléte sem feltétlen kell, viszont ha nem szeretnéd megtartani a babát, akkor majd szükség lesz a hozzájárulásukra.

2012. márc. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, akkor elmegyek hétfőn egyedül, és mindenképp megtartom a babát :)
2012. márc. 23. 14:35
 3/3 anonim válasza:
Régi kérdés, de vajon még mindig így van? (ugyanebben a helyzetben vagyok, csak 19 évesen...)
2013. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!