Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl maradhat el a menstruáciom?

Mitöl maradhat el a menstruáciom?

Figyelt kérdés
már egy egy fél éve nem jön meg,voltam orvosnál semmiféle fertőzést nem talált,az ultrahang sem mutatott rendellenességet,endokrinológusnál is jártam ott is mindent rendben találtak,egy honapja az orvos tanácsára sokféle vitamint(folsav,A vitamin,multivitaminok,OVARIUM compositum stb)kezdtem szedni de nem segitett,most azt tanácsolta hogy 6 honapon keresztül szedjem a fogamzásgátlót,hátha attól helyre jön,volt már valaki ilyen helyzetben,kérlek segitsetek.
2012. márc. 23. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
stressz, lelki probléma?azt általában nem mutatja ki az orvosi vizsgálat.
2012. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát alapbol eléggé ideges tipus vagyok,de mostanában semmi komoly dolog miatt nem aggodtam,egyébként 23 éves vagyok.
2012. márc. 23. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudok több ötletet, ha nem vagy extra ideges tipus akkor nem hiszem hogy az a baj.ha nem segit a fogalmazásgátlo sem akkor természetgyogyászhoz fordulnék...

vagy vedd meg a nő és a tao cimü könyvet,abban sok meditácioféle van,bnömnek is nagyon gáz volt a menzesze, hol meg volt hol nem,fél év kihagyás aztán meg kéthetente... ö csinálta belöle a feladatokat és teljesen helyrehozta.

2012. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!