Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megpróbáltam felhelyezni a...

Megpróbáltam felhelyezni a tampont, de nem merem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merem benyomni, épp csak a teteje ér oda. Nem tudom mit fogok érezni, és félek ettől az egésztől. (Mégis muszáj lesz, mert nyáron pont a tengernél leszek amikor megjön, és akarok fürdeni...) L/14
2009. jún. 15. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Először az ujjad dugd be, akkor érezni fogod, hogy merre kell felnyomnod a tampont.
2009. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Türelem!!! Már voltak hasonló kérdések, olvasgass utána!!! Először is nyugi, nem sikerült elsőre nekem sem. Próbáld később, a második napon mindig erősebb a vérzés, könnyebb lesz. lazíts, találj egy jó pozíciót, lábad tedd fel valamire. Mini tampival próbálod ugye? Az ob prokomfort féle az magától felcsúszik. :) Tedd oda a hüvelyedhez és amikor érzed hogy ellazultál nagy levegő és egy mozdulattal nyomd be. az sem baj ha nem be teljesen,mutatóujjad elsőperce is elég elsőre, tisztaságit használj! Kitartás!!
2009. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hú, most eszembe juttattad mikor én szenvedtem vele elsőre. kezd teis a legminibb tamponnal, a rózsazsínnel. én sokat szenvedtem, énsem mertem felnyomni, és görcsös is voltam, ezért nemis tudtam, mert automatikusan összeszorítottam, és nemis tudtam feljebb nyomni. aztán mikor nagynehezen felraktam, pisilni is alig tudtam. aztán megpróbáltam megint, de most próbáltam ellazulni, és nem összeszorítani a hüvelyem. és úgy felment. először kicsit kényelmetlen, de nem fáj, nemkell tőle félni, csakha szorítasz, akkor nemkellemes. ne szorítsd, finoman nyomd fel, érezni fogod h meddig mehet. gyakorolni kell, nemfog rögtön menni, és nemis lesz rögtön tök kényelmes. de utána majd megy mint a karikacsapás.
2009. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!