Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megpróbáltam felhelyezni egy...

Megpróbáltam felhelyezni egy tampon de nem sikerült. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet túl görcsös , feszült vagy?

Nagyon fontos a ráhangolódás és hogy ne görcsölj lazulj el és a megfelelő póz.Lálekben hangolódj rá ne úgy gondolj rá hogy ugysem megy meg fájni fog.

2008. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre nekem sem sikerül. Szerintem fejben dől el. Fontos, hogy nyugodt legyél. Nem akarok márkát reklámozni, de nekem a legjobban az o.b Pro comfort jött be. Tényleg jobban "csúszik", mint a többi. Ja és az első napokban könnyebb felhelyezni, amikor több a vér, ami távozik.

Sok sikert! És nyugalom!

2008. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok. Nekem sem sikerült, csak a t betű lemaradt.
2008. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OB minit használtam de nem metn pedig nem érzem magam feszültnek..talán egy kicsit tudatalatt...de majd még próbálkozok, jól véleményeket hallottam a tamponról szeretnék áttérni betétröl.
2008. szept. 1. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A tájékoztatóban vannak tanácsok, mi a teendő ha nem sikerül felrakni. Lehet hogy nem jó a póz pl. Ne add fel, próbálkozz!
2008. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!