Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapban másodjára...

Ebben a hónapban másodjára van meg milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés

stressz? időváltozás vagy mi?

Az lehetséges(ne nézzetek hülyének)hogy a hónap felénél vagyok van még 2 hét a következő menstruációmig de megjött ugye nem lehetek terhes még tegnap lett volna ovulációm ahogy számoltam (nem volt olyan alkalom hogy terhes legyek)?!


2012. márc. 30. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
orvoshoz menj el mindenképp mert lehet hormonprobléma de akár komolyabb is.
2012. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

már voltam vele egyszer még kisebb voltam és akkor azt mondta hogy a stressz.

csak arra lettem volna kíváncsi hogy lehetséges e a terhesség így?

2012. márc. 30. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyenem nekem is volt egyszer, aztán vártam, és beállt. anyumnak rendszeresen így jön meg, miómája van. esetleg ha 40es éveid körül vagy, klimax kezdő jelei is lehetnek. ha túl fiatal vagy, akkor még nem állt be, és normális. ha aggódsz, mindenképp fordulj orvoshoz.
2012. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon(!) gyenge akkor lehet közti ovulációs vérzés. Amúgy meg nem adtál meg olyan lényeges infókat, hogy hány éves vagy és mióta menstruálsz, és az az orvos egyáltalán megvizsgált-e, és ha igen mit nézett.

Vannak-e súlypróblémáid, hangulatzavaraid, gyakori fejfájásaid, állandó fáradtságod, izzadás, túlzott szőrösödés, stb.

Amúgy igen, ha gond van orvoshoz kell menni. Az, hogy x éve látott egy orvos már tárgytalan, annyi idő alatt annyira megváltozhatott a tested, simán kialakulhatott akár ciszta is, stb.

Az ovulációhoz meg annyit, hogy sok nő azt nem számolja bele a dologba, hogy idegi/érzelmi alapon, nagy stressz miatt, stb létrejöhetnek plusz peteérések a ciklustól függetlenül is, egyik barátnőm is így született anno...

Szóval menj orvoshoz.

2012. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok 6 éve menstruálok a fejem szokott fájni nem vagyok túlsúlyos és most fordult elő csak azelőtt az orvos azt mondta hogy biztos azért volt mert akkor felvételiztem és nagyon ideges voltam
2012. márc. 30. 17:36
 6/8 A kérdező kommentje:
és nem csak pár csepp ma pl egy tampon szinte tele lett 6 óra alatt ami máskor 3 órát bír ki
2012. márc. 30. 17:43
 7/8 A kérdező kommentje:
ez már a 4. nap
2012. ápr. 1. 08:09
 8/8 anonim ***** válasza:

(nem csak az súlyprobléma ha túlsúlyos vagy, az is ha nagyon vékony)

Amúgy tényleg ideje, hogy felvedd azt a telefont és kérj időpontot a nőgyógyászodhoz.

2012. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!