Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 24 hetes korom ota szedtem...

Ha 24 hetes korom ota szedtem a mgb6 3*2 naponta, es 36 hetesen hagytam abba, mennyi ido kell hogy kimenjen a szervezetbol?

Figyelt kérdés
mert attol tartok hogy majd nem nyilik a mehem a sok mgb6 beviteltol,hogy lehet tulhordom.?37hetes kismama
2008. aug. 25. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne félj ilyentől. A magneB6-ot pont azért nem ajánlatos szedni a 36. héttől, mert túlságosan ellazítja a méhet és beindulhat a szülés. Egyébként egy ismerősöm napi 8 magneB6-ot szedett és a 35.héten szült. Egyébként meg akkor se keseredj el, ha túlhordod, örülj neki, annál egészségesebb lesz a babád. Más, aki korán szül, szívesen lenne a helyedben. Kitartás! 37 hetes kismama
2008. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is szedem aMAgneB6-ot, mar 18-ik hettol (most 27-ik het), es biztos szedni fogom ameddig lehet. Nekem mar volt egy koraszulesem, pici sulyu babaval, inkabb tulhordas, mint hamarabb szulni.
2008. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!