Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan kúp hüvelygomba...

Van olyan kúp hüvelygomba ellen, ami vény nélkül kapható?

Figyelt kérdés

Sürgősségi eset lenne, nem otthon vagyok és nem tudok elmenni se nőgyógyászhoz se háziorvoshoz.

Mit javasoltok?


2009. jún. 17. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy patikát, tejsavas kapszulákat fognak javasolni. Vészhelyzet esetén natúr joghurtba mártott tampon is jó a tünetek enyhítésére amíg nem mész dokihoz- nekem is ö javasolta.
2009. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
nem kell kúp,vegyél canestent. krém+gyogyszer.(kb 1500ft) és hatásos!
2009. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni,hogy vény nélkül kapható,és egyből tudni fogják,mit szeretnél!szurkolok!:)
2009. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
canesten gyógyszer is van vény nélkül? Azt hittem azt csak orvos írhat fel. :S
2009. jún. 17. 14:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Annyira megrémültem, ennyire még sosem voltam "beteg". :( Egyszerűen már annyira viszket és ég, és külsőleg is látszik, hogy már elviselhetetlen. Már odáig fajult a dolog, hogy kamillás ülőfürdőzök és tisztító teákat iszom, de se strandra sehová nem mehetek. Ráadásul nyakamon az érettségi és így még tanulni se tudok. :(
2009. jún. 17. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

A Canesten általában nekem is segít. Canesten combi a neve annak a doboznak, amiben van 3 kúp, egy applíkátor a felhelyezéshez, és kenőcs, külsőleg.

[link]

2009. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is köszönöm a vény nélküli Canesten ötletét-mindig tanulok valamit itt! :)
2009. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél még grapefruimag olajat. nagyon hatásos. engem 3 üveg teljesen rendbe tett. pedig előtte legalább 3 évig szenvedtem a hüvelygombától...
2009. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm mindenkinek. ;) A probléma megszűnt hála a ti segítségeteknek. ^^
2009. júl. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!