Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Későn érö tipus lennék?

Későn érö tipus lennék?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, még nem jött meg a menstruáciom. mellem még nincs igazán, csak a mellbimbóm duzzadt. mostanában kipattanásodtam, és van hogy az alhasam ugy fáj, hogy ülni nemtudok.. fehér folyásom már 1 éve van nagyjábol. alul már szőrös vagyok, de a honaljam egyáltalán.
2012. ápr. 13. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy későn érő! Semmi baj nincs Veled! Mindenki más időben fejlődik. A nem érés egy hosszú több évig tartó folyamat.
2012. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned. Első voltam.
2012. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csakazért kellemetlen az egész, mert az osztályombol rajtam kivül még egy lánynak nincs meg, de már mindenkinek van melle, és nekem semmi.. :/ persze, nem vagyok ezzel kevesebb de megértitek..
2012. ápr. 13. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, fogadd el magad olyannak amilyen vagy, mert nem a mell méretén múlik egy lány szépsége. Az első kettő voltam, ja, és fiú vagyok.
2012. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem pl 14 évesen jött meg előszőr, az osztályban már tényleg mindenkinek megvolt rajtam kívül:/

Mondjuk én nem reklámoztam, hogy nem menstruálok még, úgysem tudják leellenőrizni:)

Amúgy szerintem esélyes lesz neked is lassan, hogy meglegyen, a cickók miatt meg megint csak azt tudom mondani, hogy majd nőnek még..mondjuk ez genetika is szerintem, hogy anyukádnak/tesódnak milyen..

És jól írták, hogy 16 éves korig kb ha megjön, az még ok, ha még akkor se, akkor viszont irány a nődoki.

2012. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hasfájás gyanús, szerintem hamarosan megjön.

A melled miatt meg ne aggódj. Nekem 21 évesen sincs vmi nagy, és már nőni se nagyon fog. Ilyet kaptunk és kész:) A tié amúgy még nőhet.

2012. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
anyukámnak is kicsi a melle, és neki kb 14 éves korában jött meg
2012. ápr. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!