Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges ez? Késön érő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Késön érő tipus lennék vagy mi? Kort és nemet is.

Figyelt kérdés

22f vagyok. Eddig még nem volt bnöm és a csókolózáson sem vagyok túl.Eddig nem volt szerencsém a lányoknál, mondhatni h nem vagyok népszerű náluk.. Nem vagyok csajozós,nagyszájú,társaság középpontja tipus,mondhatni vsendesebb visszahuzodóbb vagyok.

Mostanában azt érzem,hogy nagyon vágyok egy bnőre akit szerethetek és ő is szeret engem.Már csak az a baj,hogy mit tehetnék h bejöjjek a lányoknak..


2011. márc. 19. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lánynak pont ez jönne be és téged keres. De úgy nem fog menni, ha egyáltalán nem nyitsz feléjük és nem mutatsz küldesz semmi jelet.

29/N

2011. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az ilyen pasik jönnének be :D Mert én is épp ilyen vagyok, csak lányban... 20L
2011. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az jó:) Akkor lehet hogy mi összepasszolnánk..?:)
2011. márc. 19. 16:32
 4/14 anonim válasza:
Az nem baj ha nem vagy a tipikus macsó srác, a félénk és "aranyos" fiúk sokaknak tesztenek. De viszont ha már 22 vagy, akkor neked is kell tenned vmit az ügy érdekében. Gondold át alaposan, mi nem annyira vonzó benned, kérd ki tesó vagy haver véleményét magadról. Ne feledd, nem megváltoznod kell, hanem kihoznod magadból a legjobbat. Sok szerencsét! :)
2011. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy össze :D Melyik megyében laksz?
2011. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csendesebb, visszahúzódobb lányoknál próbálkozz először, nem árt ha még nálad is csendesebbek
2011. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A külsőddel elégedett vagy?
2011. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 16:35 Pest megyében lakom pesttől 40km-re. És te?


Amugy a külsöm átlagos ezt mondják. Én nem tartom magam nagyon helyesnek,vékony testalkatú vagyok,és nem nézek ki 22nek..hanem olyan 18nak.

2011. márc. 19. 16:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Neked nem visszahúzódó lány kell, hanem egy vadmacska, aki magától rádmászik és ő dominál. Persze ehhez vonzónak kell lenned: szép arc, magasság, stb.
2011. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én messze lakom Bp-től :( Pedig leírás alapján pont az ideálom vagy kívül-belül. :(
2011. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!