Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Későn érő típus lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn érő típus lennék?

Figyelt kérdés

most 21 évesen akarom elkezdeni, úgymond "igazán" a csajozást, hol ott 15-16 évesen kellett volna.

Sajnos a hülye hozzáállásommal és gondolkodásommal a nőkről elvesztegettem 6 évet az életemből.


2009. máj. 1. 12:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
nekem is szinte 20 évesen lett elöször komoly kapcsolattom.én is inkább vissza huzodó voltam,de rájöttem h nem kell, elöször csak ugy ment h ha ittam vagyis szorakozó helyen aztán beindultam!és már fél éve velevagyok.
2009. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj ezen, ha jól csinálod egy év alatt kefélsz majd annyit, mint mondjuk az aki nem pazarolta el azt a hat évet.
2009. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is visszahúzódó típus vagyok, de azt hiszem ideje lenne már élvezni az életet.
2009. máj. 1. 13:31
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Akkor még pluszba tegyél hozzá egy évet míg megbátorodsz, sportolj valamit, vagy szerezd vissza valahogy, az önbizalmad. Egyébként ne szarj, a lányoktól, gondolj arra, hogy ők is csak emberek, ugyanúgy szellentenek, ha valami szarkaját esznek, ugyanúgy fosnak mint te...., és, ha nagyon okos fiú vagy, az orruknál fogva vezetheted őket, mert hülyébbek nálad (auch, elnézést, kicsúszott, javítanám: máshogy gondolkodnak.....).
2009. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már 1 éve sportolok szeretem is csinálni, már csak az eredménye miatt is.:)

Majd "rágyúrok" itthon egy kicsit, hogy felgyorsítsuk a folyamatot.:)

2009. máj. 1. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: na akkor gondolj, arra mikor csajozni mész, hogy ha sportban eredményes, vagy akkor, nehogy már egy jött-ment pi.csa okozzon neked fejtörést, mikor sportban sokkal keményebben meg kell küzdeni a dolgokért, ha azt megtudod csinálni ez gyerekjáték lesz.... Fölég a tényleg azzal a tudattal mész oda, egy jó csajhoz, hogy ők is csak emberek, csak megpróbálják tökéletesnek mutatni magukat (nekik is vannak ugyanúgy hibáik..), és ezt tanuld is el tőlük, és kívülről, te is próbáld magad tökéletesnek mutatni....
2009. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fölég a tényleg = Főleg ha tényleg....
2009. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na meg még annyit, hogy messziről kerüld el, az olyan piócákat, akiknek valójában nem jössz be. De ezt nem mondják el, hanem jobb esetben, vagy semlegesen viszonyulnak hozzád, rosszabb esetben, kéretik magukat. Ismerkedj lányokkal, gyorsan hívd el őket randira, és a 3-4 randinál nincs semmi, akkor cserélj, továbbá kétes esetekkel sose foglalkozz. (pl: jó pasi vagy, de tudod én még nem állok készen egy új kapcsira" - és hasonló baromságok. --- az ilyet azonnal rázd le....)
2009. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez nem hülye hozzáállás. ha most érzed magad érettnek az ilyesmire, akkor most kezdj bele és ne bánkódj mert nincs miért :)
2009. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező: 21 évesen akarom elkezdeni igazán?:S ez eléggé érdekes felfogás. ez oylan mintha azt mondanád eddig csak lazán voltam, de mostmár komolyan hozzákezdek tanulni. A csajozás nincs időhöz kötve. Amikor jön, akkor jön:) én is 21 vagyok, de nem érzem h lekéstem volna vmiről is..... 15-16 évesen kelett volna? Kimondta neked ezt a marhaságot? Ez hülyeség. Ez nincs időhöz kötve. sőt,s ztem most vagy igazán fiatal, most kezdjed el élvezni az életet. Mostmár fel tudod úgymond fognia adolgokat, ihacc sört, stb... sok sikert! ;)
2009. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!