Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első korzett. Ma kaptam...

Az első korzett. Ma kaptam meg és félek, hogy mindenki cikizni fog vele és kigúnyolnak.! Nagyon rossz?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki kigúnyol, mondd meg neki, hogy szívesen átadod neki, persze betegséggel együtt, és próbálja ki, hogy akkor mennyire lesz vidám.

Kitartás! :)

2012. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, egy egészségügyi problémád van, amire kaptál egy korzettet. Aki ezért kigúnyol, az eléggé gyerekes.
2012. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egy lány, akinek kellett volna, de nem viselte, mert félt, hogy kigúnyolják.

Nem gúnyolta volna ki semmi, épp, hogy amiatt néztük hülyének, hogy nem hordja és ennyire kicsinyes, hogy jobban érdekli más véleménye, mint a saját egészsége.

Azóta már 100x megbánta a dolgot, mivel most olyan szakmában szeretne dolgozni, ahol a gerince miatt nem tud.

2012. ápr. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
MI az a korzett?
2012. ápr. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább gúnyoljanak ki, mint hogy felnőtt korodban legyen nagyon rossz.

És egyetértek az előttem szólókkal, aki kigúnyol ezért az hülye, és azzal magát minősíti le.

2012. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!