Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van velem? Nagyon megalázó...

Mi van velem? Nagyon megalázó és nem értem mi történik velem.

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran érzem azt mintha fel lennék fázva.(Nagyon sokszor kell mennem pisilni és nem pisilek csak pár cseppet de az is fáj) De ez még semmi!Nem tudom hogy van e és ha van mekkora az összefüggés a kettő között de egyre gyakrabban előfordult hogy alig bírtam visszatartani és majdnem bepisiltem. De ma már nagyon kellet mikor mentem hazafelé és mikor beléptem az ajtón nem bírtam tovább.Mi lehet a baj? Nem hiszem el hogy ez ok nélkül történik mert eddig nem történt velem ilyesmi. Aki ezt viccesnek vagy cikinek találja én megértem de a gúnyolódó kommentekre nem vagyok kíváncsi!

2012. ápr. 18. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez se nem vicces, se nem ciki. Ez egy húgyúti fertőzés, amivel minél előbb urológushoz kell menned, aki vizeletvizsgálatot kér, és valószínűleg antibiotikumot ír fel. Mondjuk holnap, de csak azért, mert ma már nincs rendelés. A gyógyszertől pár napon belül helyrejössz majd.
2012. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ez a kettő nem egyszerre történt. csak ahhoz képest, hogy 17 éves leszek csak az elmúlt kb 1 évben volt ilyen hogy olyan érzésem volt mintha fel lennék fázva. Az utóbbi hónapokban ahhoz képest elég gyakran de nem tartottak sokáig max ilyen fél vagy egy napig. még így is olyan súlyosnak hangzik? Egyébként köszönöm a választ, holnap el is megyek orvoshoz
2012. ápr. 18. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi vicces, és elítélendő! Ilyen bárkivel előfordulhat, úgyhogy egy pillanatig se szégyelld magad miatta! Viszont legjobb lenne ha orvoshoz mennél!
2012. ápr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért ilyen elhúzódó, mert még egyszer sem lett kikezelve... tehát orvos, aki felír gyógyszert és meg fogsz gyógyulni! A hólyaghurut mindig bakteriális fertőzés!
2012. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első 2 válasz írója vagyok. Szia! Mi van Veled? Hogy vagy? Voltál orvosnál? Tényleg ne szégyelld magad mert erről Te nem tehetsz!!!!
2012. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!