Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes terhességi tesztet venni?

Érdemes terhességi tesztet venni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a barátommal(19éves) 8 hónapja vagyok együtt, ő vette el a szüzességemet is. Minden alkalommal óvszerrel védekeztünk, de soha nem vettük észre,hogy kiszakadt volna. Azonban 2 hete szombaton megszakítást alkalmaztunk. Igen, elkapott a hév, szerintem ez sok mindenkivel megesik, ezért nem kérek beszólogatást, kioktatást. Szóval a menstruációm még nem állt be rendesen, volt hogy 21. napra jött meg, volt, hogy 26, 29 . Most járok a 28.napnál, és semmi jele, hogy meg akarna jönni. A legutolsó menstruációm március 25-én kezdődött, és március 29 volt az utolsó napja. Fel is vagyok fázva már több napja, az közrejátszhat? Meg elvileg akkor is később jön meg, ha sokat görcsölök, idegeskedek emiatt.

Szóval szerintetek terhes lehetek? Vegyek tesztet?



2012. ápr. 21. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett!
2012. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben van!:)
2012. ápr. 21. 16:20
 13/14 A kérdező kommentje:
A barátommal megbeszéltük,hogy máig várunk,aztán ha semmi, akkor ma teszt,de tegnap megjött.:)))
2012. ápr. 23. 06:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Örülök:) Máskor eszetekbe se jusson óvszer nélkül.
2012. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!