Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg először. Nagyon...

Most jött meg először. Nagyon fáj a hasam. Mit tehetek a fájdalom csillapítására? Lehetőleg gyógyszer nélkül.

Figyelt kérdés
Hallottam már, hogy meleget kell odarakni, de azt is hogy hideget... Egyáltalán normális, h ilyenkor jött meg?
2012. ápr. 24. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Pihengessél felhúzott térddel, esetleg tegyél a hasadra egy párnát melegítőnek.
2012. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha semmiképp nem akrsz gyógyszert bevenni, akkor meleg vizes palack körbecsavarva valamivel, tedd a hasadhoz, feküdj oldalt, és húzd fel a térdeideet.
2012. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy ilyenkor?
2012. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meleg vizes palackot csavarj egy törülközőbe, és azt tedd a pocidra. De tényleg, hogy érted, hogy ilyenkor?
2012. ápr. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy a meleg, vagy a hideg jó rá, az egyéntől függ. A tesóm pld. jeges borogatást használ, nekem a meleg só jött be. Egy száraz serpenyőben kell megmelegíteni sót. Beletenni egy régi kispárnahuzatba. Ha túl meleg lett, akkor egy törölközőbe is. Sokáig tartja a meleget és nekem jó görcsoldó. Miért nem jó a gyógyszer? Én, mióta megjelent, az Algoflex-M-et szedek, mikor megjön. Egy adag és kész. Pedig korábban sokáig görcsöltem! :)
2012. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:) elfelejtettem leírni, h 13 vagyok;D szóval az n gáz? Am a gyógyszert is kifogom próbálni..csak nem szeretek mindenre gyógyszert bevenni
2012. ápr. 27. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!