Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS. Romokban a kapcsolatom...

SÜRGŐS. Romokban a kapcsolatom. Kiderült hogy Chlamidiám van, a páromnak pedig nincs. Két éve vagyunk együtt. Azt hiszi félreléptem. Miért van hogy nekem van és ő nem kapta el? Nem hisz nekem

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
A gombás fertőzés nem mindig okoz problémát a férfiaknál, nem is tudják, hogy elkapták.
2012. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
61%
Nem tudom mióta vagytok együtt, de a lappangási ideje is lehet hosszú. Tünetek mindig csak később jelentkeznek. Még nála is előjöhet.
2012. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Jubilee ***** válasza:
73%

Nagy valószínűség szerint vmelyik korábbi szexuális kapcsolatod során fertőződtél meg. Ezt a pároddal is közölheted, és elmondhatod neki, hogy mennyire rosszul esik neked, hogy kételkedik a hűségedben.

Biztos, hogy ő nem fertőződött meg?

2012. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ő nem kapta el-és ezt vizsgálattal mutatták ki, vagy csak azért gondolja,mert neki nincs tünete? Sajnos pasiknál még hosszabb a lappangási idő, és akár tünetmentes is maradhat.
2012. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tegnap kaptuk meg a véreredményt. neki negatív,nekem pedig kimutatta.
2012. máj. 4. 14:04
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Chlamídia egy alattomos fertőzés. Évekig lappang és amikor a szervezeted immunrendszer gyengébb akkor jön elő. Sikeresen ki lehet belőle gyógyulni. Ha a párod pedig nem hisz neked, akkor mehet a levesbe...
2012. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat. talán javuló tendenciát mutatunk. már orvosoltuk,kaptunk mindketten gyógyszert :-) köszönöm
2012. máj. 4. 18:26
 8/15 A kérdező kommentje:
még mindig foglalkoztat hogy biológiailag ez hogy lehetséges? nem értem ha nekem volt neki miért nem? elvégre is a vérből kimutatják 100 százalékosan ha neki is van valami baja.
2012. nov. 14. 21:48
 9/15 anonim ***** válasza:
A Chlamidya NEM GOMBÁS fertőzés, hanem bakteriális és tényleg nemi úton terjed. Nekem is volt Chlamidya fertőzésem, egy alapos nőgyógyászati labor alapján derült ki, amikor vért is vettek. Akkor komoly kapcsolatom volt, senkivel nem léptem félre az égvilágon, egy korábbi partnertől szerezhettem. Érdekes, hogy én páromnak meg se fordult a fejében, hogy megcsaltam. A pasid egy idióta f*sz. Azt is simán el tudom képzelni, hogy azért csinálja a nagy "felháborodást", mert valójában ő dugott félre és ezzel vetít rád...
2012. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ezt csak vervizsgalatbol lehet kimutatni?
2012. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!