Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha mensikor éjjel...

Mit tegyek ha mensikor éjjel mindig átvérzem a betétet és a bugyit? Egyáltalán ez egészséges?

Figyelt kérdés

Nekem még csak 4 hónapja van meg és a mostani a 4. és ezalkalommal nagyon erős a mensim és éjjel átvérzem a betétet (nagyon vékony betétet használok) a bugyit és a lepedő olyan lesz. használjak vastagabb betétet?

11/L


2012. máj. 20. 12:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mert ez a nagyon vékony betét eddig kibírta az éjjeleket.
2012. máj. 20. 12:28
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Tegyél be akár 2 vastag betétet, egyet előre, egyet hátrébb, vegyél egy szorosabb de még kényelmes bugyit, és tegyél magad alá olyan törülközőt, amit nem sajnáltok.
2012. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
van éjszakai betét is, ill 2 bugyit húzz, valami normális fajtából (nagymamabugyi ;)) és akkor nem mozdul el a betéted
2012. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Oks köszi! :)

Am van olyan bazi nagy bugyogóm! xD Általában tesizéshez szoktam használni! Köszi! :)

2012. máj. 20. 12:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Az alwaysnek van éjszakai betéte, a jó hosszú abban soha nem csalódtam, se elöl se hátul nem tud kifolyni mindegy merre fekszel.
2012. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oksi köszi! majd kipróbálom! :)
2012. máj. 20. 12:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Nem véletlenül találták ki az éjszakai betétet. A 2 bugyi viszont tök felesleges. Legyen 1, de az megfelelő + a nagyméretű betét. Sokkal kényelmetlenebb lesz, mint a vékony, de nem ázik át. És jobb, ha már most megszokod, hogy ez van. Nők vagyunk. :)
2012. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem felesleges a 2 bugyi, ugyanis a szárnyas betétek szárnyai marhára lejönnek a bugyiról az éjszakai fészkelődés közben, és onnantól kezdve elmozdulhat - ha van rajta egy másik bugyi, nem válnak fel a szárnyak
2012. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

innen csak az alvással lesznek gondok xD

2012. máj. 20. 13:03
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Én a Libresse éjszakait ajánlom,nekem az Always nem vált be. Azt a módszert tudom ajánlani,amikor egy feszes bugyiba raksz éjszakai betétet,aztán rá egy még feszesebb lehetőleg francia bugyit az a helyén tartja. (De a feszes naci még jobb,valamint a gumi lepedő. Fontos,hogy ne szorítson a ruha,csak feszesen,rád simuljon. Amúgy még a francia bugyiba is rakhatsz éjszakai betétet,így garantáltan nem ázol át. Azt is megteheted,hogy a régebbi,már nem tökéletes bugyijaidat használod,így nem baj ha véresek lesznek.) Ha bármi kérdésed van írhatsz privátot,3 éves gyakorlatom már van. ;) 12/L
2012. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!